Aralık Ayı Otomobili...

Aralık Ayı Otomobili...

• OpelTeam - Corsa D 5k

Oy: 32 24.8%
  • Batucan T. - Corsa D 3k Sport

Oy: 97 75.2%

• Kullanılan toplam oy
    129
  • Anket kapatılmış .

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Fotograf çekimleri de cok guzel, insanı çekiyor, bence kırmızı 3k corsa

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
batuhanın araç artık masaüstümü süslüyor :D

yeşil corsada çok güzel, jantlarını beğenmedim, gerçi batuhanınkininde jantlarını beğenmedim.. oyum kırmızıya

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar vermesi gerçekten zor oldu...Bir yanda 5 kapılı Corsalar arasından sıyrılan,ve genelde alışık olmadığımız sıradan görüntüyü yıkan,hoş bodykitli,108 hp bir Corsa , diğer yandan ilk bakışta fotoğraf kalitesi ile ve rengiyle insanı kendine çeken kıpkırmızı bir Sport.

İki araçta da emek var,Mustafa abi'nin aracı yolda gördüğümde arkadan çok değişik gelmişti..Ayrıca 5 kapı bir Corsa'ya standart binmediği için de tebrik etmek lazım.."Keşke" dedirten tek eksiği bana göre jantları..Ki onlar da "hayır,olamaz!" denecek türden değil,idare ediyor.

Batucan'ın araç zaten sport oldugu için önde koşuyor gibi görünüyordu beynimde...Ancak biraz alıcı gözle bakınca,kırmızının cazibesinden kurtulup aracın aslında standart bir corsadan çok da farklı olmadığını görebiliyordum..Beyaz Lenso jantlar çok canlı dursa da,birşeylerin yanlış olduğu izlenimini uyandırdı bende..Araç yüksek duruyor,belki ondandır,veya bodykit eksiğinden mi bilemiyorum..Arkadan çekilmiş fotoğrafta her ne kadar kusursuz dursa da, bu ayki oyum 5 kapıdan yana :)

İki aracın sahibine de tebrikler ve başarılar..Kazasız belasız sürüşler dilerim..

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Oy verenlere teşekkürler :)

Bu hafta içinde araç değişime uğruyacak :) Bodyle beraber biraz daha yere basık görüncek artı olarak panjur değişecek ön cama fiklm yapılcak :)

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah diyorum bakarken... oyum yabancı yere gitmesin:D:D:D şaka bi yana izmirli aracın çok canlı ve güzel duruyor kazasız belasız güle güle kullanın..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kırmızı super yaa

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kırmızı diyorum....
ALLAH kaza bela vermesin....

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut kimin bize oy vermediğini görmeyeyim diye mi kapalı anket yaptın :D

Deniz İçgüdel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşasın 3 kapı Corsa lar.
İkisinede maşallah.

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anketi bir açtım, hayallerimi gördüm. 5 Kapılı bir Corsa ve müthiş uyumdaki body kit.
Araba çok toplu bir şekilde duruyor. Herşeyin belli bir uyumu var. Ama gel gelelim ki ben 3 kapıdayım =) Kırmızı renkte, 3 kapı ve beyaz renkte jantları olan bir araç var karşımda... Haliyle eksikleri de var ama 3 kapılı Corsa D, bir de kırımızı olunca fazla söze gerek kalmıyor... BAU 98'e bağlandım =) Oyumu atıyoruuuum, atıyoruuum, at-tım! BAU :D