Aracım Çizilmiş :(

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım Çizilmiş :(

aynısından benim kaputta var hem M harfi yapmış şerefsiz... Arkada bir adet ön solda bir adet olmak üzere iki adet daha var.. Kafaya takınca çıldırıyorsun... unut gitsin.. ister düzelt ister kalsın nazarlık...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu çizik özellikle yapılmış kaza olduğunu zannetmiyorum mert ayrıca özellikle birinden şüpelenme bence çünkü bu konularda biraz ustalaştım krimanal araştırmalarıma göre  005hihih bu yoldan geçen bir astra sevdalısının işi astra sahibi bütün arkadaşların başına bu iş geliyor ben aracı aldığım ilk hafta ön kaputun tam ortasında anahtar çaltiği vardı bu bir ay içindede sağ arka çamurlukta 2 cm göçük içe doğru ve derin yine kaputun sağ tarafında anahtarla çöküntü yapmış birde öyle gaza gelmişki anahtarı sağ ön çamurluğada vurmuş anlayacağın ne yapsan boş ama benim daha önceki araçlardada sık sık yaşadığım için çok ama çok doluyum ve bu patlamanın bir gün iş üstünde yakaladığım bir yetime denk gelmesinden çok korkuyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mert geçmiş olsun.Sadece pasta yaptırıp öyle bırak önce.Pastayla çizik daha ince görünecektir.Sonra da duruma göre değerlendirirsin.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert benim sağ kapıda bu çizikten daha uzun ve 3 adet çizik vardı çıkmaz dedim ama pastayla kapandı belki seninkide pastayla kapanabilir diye düşünüyorum ama tabi aracın rengi biraz dezavantaj benim gümüş gri olduğu için kalıntı varsada belli etmiyor.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
aynısından benim kaputta var hem M harfi yapmış şerefsiz... Arkada bir adet ön solda bir adet olmak üzere iki adet daha var.. Kafaya takınca çıldırıyorsun... unut gitsin.. ister düzelt ister kalsın nazarlık...

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bu çizik özellikle yapılmış kaza olduğunu zannetmiyorum mert ayrıca özellikle birinden şüpelenme bence çünkü bu konularda biraz ustalaştım krimanal araştırmalarıma göre  005hihih bu yoldan geçen bir astra sevdalısının işi astra sahibi bütün arkadaşların başına bu iş geliyor ben aracı aldığım ilk hafta ön kaputun tam ortasında anahtar çaltiği vardı bu bir ay içindede sağ arka çamurlukta 2 cm göçük içe doğru ve derin yine kaputun sağ tarafında anahtarla çöküntü yapmış birde öyle gaza gelmişki anahtarı sağ ön çamurluğada vurmuş anlayacağın ne yapsan boş ama benim daha önceki araçlardada sık sık yaşadığım için çok ama çok doluyum ve bu patlamanın bir gün iş üstünde yakaladığım bir yetime denk gelmesinden çok korkuyorum.

sanalbiri link' Alıntı:
Mert geçmiş olsun.Sadece pasta yaptırıp öyle bırak önce.Pastayla çizik daha ince görünecektir.Sonra da duruma göre değerlendirirsin.

DERSİMLİ link' Alıntı:
mert benim sağ kapıda bu çizikten daha uzun ve 3 adet çizik vardı çıkmaz dedim ama pastayla kapandı belki seninkide pastayla kapanabilir diye düşünüyorum ama tabi aracın rengi biraz dezavantaj benim gümüş gri olduğu için kalıntı varsada belli etmiyor.

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.  :)

Artık ince rötuş ve pasta ile halletmeye çalışacağım.  :)

Ayrıca kamera kayıtlarından bunu yapan arkadaşı tespit edersem ve tahmin ettiğim kişi çıkarsa, bu başlıkta arkadaşımızın son halinin fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım.  005hihih

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

varsa ilk halinide paylaş aradaki farkları bulalım.  005hihih

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
varsa ilk halinide paylaş aradaki farkları bulalım.  005hihih

Kimsenin günahını almayayım ama ilk halini sizlerde biliyorsunuz abi.  ::)

ama son halini kimse tanıyamayacak.  011zaa

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Mert. Tanıdık birisi sanırım şüphelendiğin kişi, sözlerinden öyle anladım. Eski sevgili falan mı yoksa? :D İnsanın başka hangi tanıdığı böyle bir şey yapar ki? :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Geçmiş olsun Mert. Tanıdık birisi sanırım şüphelendiğin kişi, sözlerinden öyle anladım. Eski sevgili falan mı yoksa? :D İnsanın başka hangi tanıdığı böyle bir şey yapar ki? :)

Sağ ol xylent.  :)

Yaptığından emin değilim ama şüphelendiğim şahıs çok yakından tanıdığım biri.  madd

Kayıtlara bakmadan günahını almak istemiyorum ama 90% tahminim doğru çıkacak.  battle_Teroriste

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

destek gerekliyse toparlanalım yada sadece ben geleyim çok doluyum nede olsa hem sevaba girersin.  005hihih Bayan değilse tabi.