Aracım Çizilmiş :(

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım Çizilmiş :(

BurakyNk link' Alıntı:
Peşini birakma mert :) bulursan soyle zaten bu aralar canim sıkılıyor iyi gelir :))

Desteğin için sağ ol kardeşim.  :)

jhum link' Alıntı:

Sağ ol Ozan.

srd link' Alıntı:
mert geçmiş olsun. çizigin derin olmaması sevindirici. bence kasti çizik olsa daha büyük ve derin bir çizik olurdu.
işin içinde art niyet yoktur inşallah. kamera kayıtlarına bakmanı gerektircek bi durum değildir umarım.  :)

Teşekkürler Serdar.

Bende kayıtlara bakmadan kimsenin günahını almak istemiyorum ama şüphelendiğim bir arkadaşım var.

Bu aralar biraz aram bozuk ve çiziğin olduğu gün muhtemelen o da Fenerbahçedeydi.  evil_Chamaillerie

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vay şşşşşşşşşşşeeeeeerrrrrrrafettttiinn. bu nasıl arkadaş mert? bu mahlukattan bahsederken arkadaş kelimesini kullanıp kendine kötülük etme. çekiççç

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Vay şşşşşşşşşşşeeeeeerrrrrrrafettttiinn. bu nasıl arkadaş mert? bu mahlukattan bahsederken arkadaş kelimesini kullanıp kendine kötülük etme. çekiççç

Abi işte hala günahını almak istemiyorum.  :(
Net konuşabilmek için kayıtlara bakmam gerekiyor çünkü uzun zamandır dostluğumun olduğu ve bir çok yardımımın dokunduğu bu arkadaş belkide yapmamıştır diye kendimi avutuyorum.
Yarın kayıtları alacağım ve kim olursa olsun yada ne şekilde çizilmiş olursa olsun forumda görüntüyü paylaşacağım.
Belki düşündüğüm gibi bir süredir aramın bozuk olduğu bu arkadaş yaptı bunu, yada farkında olmadan biri yanlışlıkla çizdi.
Yarın olay netliğe kavuşacak inşallah.  :)

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bekliyoruz mert haberleri umarım kazara olan bi olaydır ki en azından üzüntün daha da artmaz. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
bekliyoruz mert haberleri umarım kazara olan bi olaydır ki en azından üzüntün daha da artmaz. :)

Evet, benimde temennim o Serdar.  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun

Astra J 2011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun benim arabada çok daha fazla çizik var bir keresinde taşlı bir otoyolda hıyarın biri iki şerit ve ikisininde boş olduğu halde nereye yanaşsam oraya geliyo ve taş sıçratıyodu arabayı ilk aldığım gündü bide daha evin önünde yumurta attılar onun izide buluyo park halindeykende çiziliyor bazı çocuklar basket topu falan sektiriyodu kaportada taş attıkları da oluyo boya koruma cila rötüş falan hepsiden yaptıracağım artık

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra J 2011 link' Alıntı:
Geçmiş olsun benim arabada çok daha fazla çizik var bir keresinde taşlı bir otoyolda hıyarın biri iki şerit ve ikisininde boş olduğu halde nereye yanaşsam oraya geliyo ve taş sıçratıyodu arabayı ilk aldığım gündü bide daha evin önünde yumurta attılar onun izide buluyo park halindeykende çiziliyor bazı çocuklar basket topu falan sektiriyodu kaportada taş attıkları da oluyo boya koruma cila rötüş falan hepsiden yaptıracağım artık

Size de çok geçmiş olsun.  :(