Aracı Teslim Alırken Lastik...

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracı Teslim Alırken Lastik...

EmreCan link' Alıntı:
Arkadaşlar yarın öğleden sonra aracı teslim alıcam araç sport dizel stil paket inşallah marka bi lastik çıkar

Sport stil sedanda Ocak ayında Goodyear efficient grip ile teslim aldım. Sattığım araçta da bu lastiği 20.000 km kullanmistim. Gayet mükemmel bir lastik.

Lastik konusu kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Şahsım adına konuşursak ben sert hayırlı lastikleri sevmeyen birisiyim. Clio'da continental kullanıyorum. Sert hamuru yolda cok ses yapıyor çukurda esnemiyor ama çatlama yapmaz uzun ömürlü. Bridgestoneda hakeza oyle sert hamurlu. Ama michelin Goodyear bu lastikler yumuşak hamurlu Kaucuk imalatıdir. Sert hamurlu 60.000 km giderse bu yumuşak hamurlular 40.000 gider. Konfor yumuşak hamurludan yanadir

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
Arkadaşlar yarın öğleden sonra aracı teslim alıcam araç sport dizel stil paket inşallah marka bi lastik çıkar

Çok da büyütme Emre, Hankook son yıllarda birkaç kez testlerde 1. oldu bu yüzden Vw - Opel gibi markalar da eskiye oranla Hankook tercih etmeye başladılar bu bir sahtekarlık değil.

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracıma biriston lastik geldi içim rahat :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
Arkadaşlar aracıma biriston lastik geldi içim rahat :)

Güle güle eskit.

Uzun ömür, yüksek sürüş kalitesi, yüksek darbe dayanımı, sert konfor özellikleri.