araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

firstemperor link' Alıntı:
aslında orda yazanların tamamını uygulamak gerekmiyor. o hondanın üzerinde clearcoat falan kalmamıştır araç 2002 model uygulama 2010 da yapılmış yani araç 8 yaşındayken, araçlarımız 10 yaşına kadar honda daki uygulamayı pek tavsiye etmem. m21 ve m26 sentetik sealant hidrofobik polimer içeriyor yani su iticiliği yüksek çok az derecede aşındırıcı içeriyor bizim araçlarımız henüz yeni olduğu için bunları tavsiye ederim. (AŞINDIRMA YAPMADIĞINI İDDAA EDEN CİLA, PASTA, KORUMA VARSA YALAN SÖYLÜYOR, ŞUANA KADAR ÖYLE BİR TEKNOLOJİ ÜRETİLMEDİ HENÜZ) m80-m120 de aşındırıcılık biraz daha fazla o nedenle hare ve kılcal çizik giderme özelliği var.

ama 10 numara iş çıkarmış yapan maşallah şu an iş yerinde arkadaşa gösterdim inanamadı :)

benim araç beyaz nam-ı diğer KARTOPU :D o yüzden tam da ismi gibi olsun istiyorum ve malum erzurum kışının yorgunluğu var üzerinde her türlü tavsiyeye açığım :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wooow 14alkiss 14alkiss forumda ne cevherler varmış. tebrik ediyorum süper bakım. special_Yeah special_Yeah
Teşekkürler.Bir kaç ürünle başladım. sonra bi baktım bağımlısı olmuşum :D.
mrt54 link' Alıntı:
Maşallah Maşallah ....
teşekkürler.Senin araçta fena yakıcı:) siyahta emeğinin karşılığını fazlasıyla alıyorsun
Black&Decker ADV 1220 bunu bende düşünüyorum performansı nasıl, tavsiye edermisiniz? bende beko var ama varlığıyla yokluğu aynı gibi walll
Benim işimi görüyor paspasların olduğu terdeki tozleri süpürüyor. Kullanışlı çekim gücüde işlevine göre yeterli.tavsiye ederim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mrt54 link' Alıntı:
Arkadaşlar Bu Uygulamayı 19 OCAK PAZAR günü Yapmıştım

AG SRP Uyguladım

Nasip Olursa Bu Pazar Baya Bi Yüklü Bi Uygulama Yapıcam..
(Hava Yağmazsa Eğer)

Uygulama Fotolarını Paylaşırım

Siyahın Asaleti :D

Bir ara buluşup benim arabaya da yaparız değil mi :p :) Şaka bir yana, MAŞALLAH'ı var. Allah nazarlardan korusun :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

mucahitduran link' Alıntı:
Bir ara buluşup benim arabaya da yaparız değil mi :p :) Şaka bir yana, MAŞALLAH'ı var. Allah nazarlardan korusun :)

Eyvallah Kardeşim Şöyle Yakın Olsak Neler Yaparız Neler :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İnşAllah denk geleceğiz. Tüm forumun tecrübelerini ve o kaliteli bakım malzemelerini sömüreceğim :))

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 kardeşim uygulama yaparken ara fotolar çekip şu marka sürdüm fotosuyla beraber,şöyle yaydım,burdan tutuum evirdim çevirdim kıvırdım  :D tarzı fotolar ya da videolar çekersen çok sevinirim :)

ayrıca yazın bence bi voltran yapalım sen-ulaş abi-ben :) sonra da Kuşadası turu atarız artık  steeringwheel

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

ozgun88 link' Alıntı:
mrt54 kardeşim uygulama yaparken ara fotolar çekip şu marka sürdüm fotosuyla beraber,şöyle yaydım,burdan tutuum evirdim çevirdim kıvırdım  :D tarzı fotolar ya da videolar çekersen çok sevinirim :)

ayrıca yazın bence bi voltran yapalım sen-ulaş abi-ben :) sonra da Kuşadası turu atarız artık  steeringwheel

İnşallah Kardeşim :)

Pazar Gününkine İnşallah ֖yle Yapıcam...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başlığı açarkende yazdığım gibi tam anlaşılma için videoların Türkçe anlatım olmasını yeğlerim ama bu video da pek anlatıma gerek kalmıyor arkadaşlar o yüzden paylaşmak istedim

Meguiar's Headlight Lens Correction Nasıl uygulanır? ve far nasıl parlatılır?

not: diş mağcuncular siz bakmayın  :D  :D  :D

But, does it work? (Meguiar's Headlight Lens Correction).

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et