Araç arayışım son buldu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu sıralarda aklımda 4 lastiğide yenilemek var durumlari bayat ufak ufak bir şeyler yapicam zaten daha sonra. Şimdiki amacim lastik ve paspaslari accent logolu hali paspaslarla değiştirmek olucak :D Bu arada gti ları eski emektar Tigraylada avlıyordum. Bunu chiplesem AMG'leri , M3 'leri dize getiririm gibime geliyor .

aracın hayırlı olsun!

chipletince beklerim :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu sıralarda aklımda 4 lastiğide yenilemek var durumlari bayat ufak ufak bir şeyler yapicam zaten daha sonra. Şimdiki amacim lastik ve paspaslari accent logolu hali paspaslarla değiştirmek olucak :D Bu arada gti ları eski emektar Tigraylada avlıyordum. Bunu chiplesem AMG'leri , M3 'leri dize getiririm gibime geliyor .
la doğukaaaaan beni hergün şaşırtıyosun :D
sen tigayınnanan gti a mı atlıyodun :D

Onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D arkadaşlar doğru demiş accent nere mercedes amg nere o arabalar 8 silindir falan senin araba 4 silindir sen bu halde nasıl yeneceksin amgyi bence şaka manasında söylemiş olabilir eğer ciddi anlamda söylüyorsan uçmuşsun sen arkadaş :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caner valla taktir ettim :D biz gözden kaçırmışız :D era la bu bildiğin era :D bizim şirketin araç bağlamacıları kullanıyor teneke adamlar ağlıyor hergün ölüp gideceğiz diye :D

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer çipletirse amg paketlileri tokatlama imkanı var, bu araçlar amg değildir sadece görsel olarak amg dir, ama gerçek amg ile kalkmak isterse kalkamaz!

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğukan sen çiplet, bende Vectra GT getircem kırmızı motor 156 bg.. Bi kapışalım, ifadeni alıcam senin.. 2.viteste 120 km/h :D

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun kazadız belasız kullanın inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...