Arabaya kaplama yaptırmayı düşünüyorum

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızın diri ve dik bir duruşu var. tavanın fotolarını çekip (satarken sıkıntı olmaması için) güzelce boyatın. folyo + işletme derken boya parasını zaten geçer. hem boya daha ucuz olur hemde D segmenti bir arabaya böyle folyo filan pek yakışmaz bence.

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyatmak kaplatmaktan her zaman için daha ucuza gelir. Kaliteli bir kaplama malzemesi+ruhsata işletme için yapılacak masrafları unutmamak gerekir. Yok ben ruhsata işletmem denirse o zaman da trafik ekiplerince kesilecek cezayı göze almak gerekir.

Tavan Filmi yada Karbon döşemesinde Ruhsata işletmek gerekmiyor En az arabanın 3 kısımının farklı boyalı yada kaplama olması lazım ruhsata işlemek için tabi bu üst yüzey yani gök yüzüne bakan kısım için geçerli Dogrudan bakıldıgında görülecek tek bir kısım için dahi ruhsata işletmek şart.. tavan filmi yada kaplama yada boyama ruhsata işletmek gerektirmiyor..

kdemir9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyatmak daha mantıklı ve folyodan da güzel duracağına eminim.

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yeşil olan arabamı kaplatmayı çok düşündüm ama aklıma yatmadı, tercihimi boyatmaktan yana kullandım, hatta aracım şuan boyacıda ve yaklaşık 3 hafta sürecek. Konuyuda açmıştım. Sen nasıl beğeniyorsan öyle yap bence, gerisi mühim değil. Ben kaplamayı tavsiye etmem.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyatmak kaplatmaktan her zaman için daha ucuza gelir. Kaliteli bir kaplama malzemesi+ruhsata işletme için yapılacak masrafları unutmamak gerekir. Yok ben ruhsata işletmem denirse o zaman da trafik ekiplerince kesilecek cezayı göze almak gerekir.

kaplamayla ılgılı butun sorularınızı sorabılırsınız arkadaslar bu arada abıcım soyle bır durum var arac dıyelım sıyah sende sıyah kaplatmak ıstıyorsun sıkıntı yok ısletmene gerek yok komple gıydırsen bıle ısletmene gerek yok ama sıyahtan beyaza cevırdıgın zaman ısletme zorunlulugu var oda soyle komple arabayı kaplatma 2500 3000arası ısletme 150 muaynede 150 300 fln tutuyor yaklasık olarak bu fıyatlar 1 yıl oncenın aklımda kalanlar yanlıs anlasılmasın