siyah araçta kaputa karbon kaplama

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bu kaplamada önerilen markalar nelerdir acaba ? jsv adi denmiş foliatecde pahalı başka kaliteli araca zarar vermicek bir marka varmı acaba 3 sene falan kullanıcam çünkü.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence siyah arabaya gayet güzel olur tabi denildiği gibi kaliteli kaplamayla,ayrıca yukarıdaki stenmeitz corsayı her gün görüyorum kaplamsını sökmüşler heralde yok bişey:D:)

turquaz050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kaplama işi bence tamamen kişisel göz zevkinize kalmış,ama ilerleyen zamanda ufakda olsa bir yırtık ve kesikde çözüm olarak ne yapacaksınız.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger dusunursenız kendım yapıyorum topkapı sanayi sitesinde 80 90 liraya mall oluyor dusunursen yardımcı olabılırım istanbuldayım

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulamak isteyen arkadaşar siz ciddimisiniz bu konuda siyah araca smat siyah kaplama yapmak konusunda ben şaka yapıyorsunuz diye düşünüyorum siyaha siyahla kaplamamı olur yahuuuuuuu alemsiniz vallahiii

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın sanayide siyah BMW 6.45'in üzerindeki beyaz mat kaplamayı söküyorlardı baya izlemiştim :D çekiştire çekiştire yırta yırta söküyorlardı :D

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi tanıdıkta görmüştüm sökdükden sonra leke kalmıştı altında neden ama bilmiyorum