Arabanızı çiziklerden nasıl kurtarırsınız?

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arabanızı çiziklerden nasıl kurtarırsınız?

Bu c.tesi korktuğum başıma geldi ve aracımın nazarı çıktı :) Kanyon alışveriş merkezinde park ederken dalgınlıktan ötürü sol arka çamurluğumu sürttüm :(Moralim hala bozuk.Auto kinge götürüp hallettiricem en yakın zamanda.Üzülmiyim diyorum ama elde değil :(

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
Bu c.tesi korktuğum başıma geldi ve aracımın nazarı çıktı :) Kanyon alışveriş merkezinde park ederken dalgınlıktan ötürü sol arka çamurluğumu sürttüm :(Moralim hala bozuk.Auto kinge götürüp hallettiricem en yakın zamanda.֜zülmiyim diyorum ama elde değil :(
olur böyle şeyler benimde park halindeyken tampona vurdular ama hallettim.  başta canınız sıkılıyor ama sonra  en azında stresinizi atmış oluyorsunuz :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
Bu c.tesi korktuğum başıma geldi ve aracımın nazarı çıktı :) Kanyon alışveriş merkezinde park ederken dalgınlıktan ötürü sol arka çamurluğumu sürttüm :(Moralim hala bozuk.Auto kinge götürüp hallettiricem en yakın zamanda.Üzülmiyim diyorum ama elde değil :(

Geçmiş olsun Sn Djfree, insanın bir an boşluğuna geliyor ve arkaya dikkat etmiyor
haklısınız ama olsun, can gelmesin, çizik bir şekilde hallolur

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok dertli olduğum bir konuda başlık açmışsınız arkadaşlar benimde sağ taraftaki iki kapımdada üç adet minik darbe ve çizik mevcut hep kapı açmalardan kaynaklanan birde teknik gri araçta beyaz duruyorlar yakından bakınca çok moral bozucu boyatarak rütuş yaptırmayı düşündüm korktum sonra pişman olurum diye vazgeçtim hala arabayı yıkatınca bir gel git yaşıyorum yaptırmakla böyle kullanmak arasında  aaaa

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kaskomda mini onarım hakkım var.Az önce aradım Auto Kingi Gelin hasara bakalım ona göre randevu verelim dediler.Çiziklerim küçük ama insanın gözü takılıyo sürekli oraya gidiyo gözüm hehehe.Diğer aracı yıllarca kullandım hiç kaza bela, çizik başıma gelmemişti.Şans işte dediğiniz gibi üzülmemek gerekir.Herşeyin çaresi var.İyi dilekleriniz için Tşk.ler.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
çok dertli olduğum bir konuda başlık açmışsınız arkadaşlar benimde sağ taraftaki iki kapımdada üç adet minik darbe ve çizik mevcut hep kapı açmalardan kaynaklanan birde teknik gri araçta beyaz duruyorlar yakından bakınca çok moral bozucu boyatarak rütuş yaptırmayı düşündüm korktum sonra pişman olurum diye vazgeçtim hala arabayı yıkatınca bir gel git yaşıyorum yaptırmakla böyle kullanmak arasında 
hocam rütuş malesef sırıtabiliyor.  en iyisi oto king yada benzeri yerlerde profesyonel çözüm yani kısmi boya sırf fırça rütuşu ise eskisinden kötü yapıyor aracınızı