Ankaralılar Yollarda Tuz varmı Tadanınız Oldumu ?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakız çiğneme üstadı i.melih.... başka söze gerek yokki. Hertürlü çakallık var ama hizmet???......
Recep ivedik 3 de dr a baklavayı götürüpde memnun kalmayınca kapıdan çıkarken baklavasını alıp kapıda bir hareket yapmıştı. Yukardaki boşluğa onu koymak isterdim. Ankaralı olarak bunu hakettik.

smallaxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar ankarada bu karı özlemiştik ama ben dün 17 de isten çıktım 21 de evime zor ulaştım ana arterler açıktı ama zinciri ve ya kış lastikleri olanlar için açıktı normal lastik kullananlar yolu felç etti ve bunun yüzünden trafik felaketti özellikle eskişehir konya ve istanbul yolu daha söze gerek varmı bilmiyorum 3 önemli yol üçüde biraz belediyenin birazda sürücü hatalarının vermiş olduğu yanlışlıklarla zordu

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş ana arterlerde bitmiyor. ha, köprülerin altında yatan varsa orasını bilemem. ben bilkentte kalıyorum ve yollar berbat ne tuz ne başka bişey. kimse kimseyi kandırmasın.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bursada böyle hiç çalışma olmadı

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa haberimi istiyorsun :
Bursa- Eskişehir yolu ulaşıma kapandı
Yoğun kar yağışı ve tipi karayolu ulaşımını da olumsuz yönde etkiliyor. Bursa-Eskişehir karayolunun İnegöl İlçesi yakınlarındaki Mezitler Mevkii’nde yoğun kar yağışı ve tipinin yanı sıra zincirsiz araçların kayması sonucu yol ulaşıma kapandı. Karayolunda 5 kilometrelik kuyruk oluşurken, TIR ve kamyonların yola çıkışına izin verilmiyor. Karayolları 14’üncü Bölge Müdürlüğü’ne ait 6 ekip yolun yeniden ulaşıma açılması için çalışmalarını sürdürüyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmir'de belediye iyi çalışıyor, ekiplerib çalışması süper bütün yollar açık :). Burada kara buza hasret kaldık valla. Haberlerde İ.M.Gökçek'i izledim, doğru söylediği tek bir şey var, o da halen kabak lastikle bu havada trafiğe çıkanların olması, a be kardeşim zincirin yok, kış lastiğin yok o zaman ne demeye artislik yapıp yollara düşersin ki? Ben bile kışın İzmir'de kış lastiği kullanıyorum, kış lastiği için illaki kar yağması mı gerekiyor?

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
İzmir'de belediye iyi çalışıyor, ekiplerib çalışması süper bütün yollar açık :). Burada kara buza hasret kaldık valla. Haberlerde İ.M.Gökçek'i izledim, doğru söylediği tek bir şey var, o da halen kabak lastikle bu havada trafiğe çıkanların olması, a be kardeşim zincirin yok, kış lastiğin yok o zaman ne demeye artislik yapıp yollara düşersin ki? Ben bile kışın İzmir'de kış lastiği kullanıyorum, kış lastiği için illaki kar yağması mı gerekiyor?

gaziemirde yerde kar yok buz yok ama kum ve tuz atılmış ben bu işe anlam veremedim :rolleyes:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaziemiri bilmem de otobanda karşıyaka tünellerinin çıkışı ve viyadük kaygandı gece.buz muydu bilmem de tuzlama emniyet açısından önemli.ankaralılar çok zor anlar yaşamışlar dün geçmiş olsun..