Ankaralılar Yollarda Tuz varmı Tadanınız Oldumu ?

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
melih-gokcek-e-dava-acin-cagrisi-1193185.Jpeg

melih-gokcek-e-dava-acin-cagrisi-1192708.Jpeg

Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Genel Başkan Yardımcısı Ali Çetin, vatandaşları dava açmaya çağırdı.

Melih Gökçek de twitter'daki bir vatandaşa "Murat inan yollar tuzlu. Nasıl inandırayım bilmiyorum ki, tatsan mı acaba:)" diye yanıt verdi
Son Dakika Gündem - 11:13 | 09 Mart 2011

Kar altında kalan Ankara'da yollar "tuzlu mu, tuzsuz mu?" tartışması internette yankı uyandırdı. Eleştiriler üzerine Twitter'dan bir açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, bir takipçisinin yazdığı tweet'e "Murat inan yollar tuzlu. Nasıl inandırayım bilmiyorum ki, tatsan mı acaba:)" diye yanıt vererek tartışmada yeni bir boyut açtı. Ahmet Hakan ise "Tuz döktüm yollarına / İstersen yala" diyerek tartışmalara mizah sosu kattı. (Kaynak: Sercan Tezcanoğlu / CNNTurk.com)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara hakikaten orada oturan eş dost oldukça mağdur oldular ..İnsanlar dün işlerinden evine dönemediler...Yazık söyleyecek söz bulamıyorum..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse istanbul gibi semtler arasında çok mesafe yok her yer birbirine yakın en azından en kötüsü yürürler..

EgeErbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla öyle yürüme diye bi olay yok artık ankara çok büyüdü ve fırtınadan bırakın yürümeyi nefes almak bile çok zordu dün. Ben akşamüstü 6 buçuk gibi okulumdan çıktım. Baktım bütün yollar kapalı taksiciler müşteri kabul etmiyolar. Duraklarda taksi yok. Normalde hazırlık kısmına otobüs gelirdi otobüs şoförleri de trafikten gelememiş. Baktım başka çare yok mecbur arabayı çıkarttım. Normalde okulda bırakıcaktım dursun orda zaten 4 mevsim lastik var başımıza bela almıyalım dedm ama ankarada yaşayanlar bilirler söğütözü ile yıldız arası öyle yürünecek bir mesafe değil. Benim ev yıldızda okul söğütözünde. Neyse arabayla kaya kaya patinaj çeke çeke yakınlardaki bi avmye gelip attım arabayı ordan yürüyecektim şans eseri bir taksi buldum ve onla eve gittim saat 10 buçuk gibiydi. Bu arada yollar felaket kötüydü ankaranın trafiğinin büyük bir kısmının aktığı söylenebilecek olan Konya yolunda 1 tane bile kar küreme aracı yoktu ben geçerken.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
4,5 da ulustan çıktım 9 da evdeydim.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 saat trafikte kalan insanlar var, melih gökçek neyine güvenipte çıkıp konuşuyorsa..

tadı tuzu yok yolların, her yer kar buz..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana arteller açık.yağış halen hızla devam ediyor.canı çeken tadına baksın.ben sabahtan beri 10 dan fazla tuzlama aracı gördüm.

10 dk. önce :

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu karı küremedikten sonra tuzlasan ne olacak Araçta zincir olsa ne olur çivili lastik olsa ne olur yol olmadıktan sonra nereye gideceksin...

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana arteller açık.yağış halen hızla devam ediyor.canı çeken tadına baksın.ben sabahtan beri 10 dan fazla tuzlama aracı gördüm.

10 dk. önce :

ana arterden kastın neresi bilmiyorum ama ümitköyden ostime buz üstünde geldim.. merkezi yerleri bırak, eskişehir yolu ve anadolu bulvarı bile buzdu..

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar güzeldir ya buraya hiç yağmıyor :D:D:D:D