Ankara'da nereye gitmeli

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız yorumları okumadan 2 adres vereyim dedim zaten işler cancan oto ve koç egzoz(nevzat usta)da halledilmiş :D

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Tavana ne yaptırdın? Yenilettin mi?
Ne kadara yaptılar? Ben de yaptıracam yer arıyorum çünkü.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracımın döşemeleri açık renk, bunları korumak için üzerine döşeme yaptırmak istiyordum. Geçen gün bir arkadaşım beni bir döşemeciye götürdü. eleman zaten klasik araçların döşemelerini restore ediyordu. Kapının önünde dev impala lar, eski porsche ler vs vardı. İç döşemeleri de çok kaliteli olmuştu.

Burası bana iyi fiyat çıkarır dedim içimden. Ama bu usta da hakiki esnaf adammış. Bana bu tür döşemelrin orj döşeme üzerine takıldığında altta kalan orj döşemeyi sürtünme nedeniyle kirletme ihtimali olduğunu, ayrıca direk koltuk iskeletine dikilmediğinden lastikle tutturulduğunu bu nedenle de zamanla alttaki orjinal döşemede kabarma, içe göçme vb deformasyon oluşturacağını söyledi. İstersen yaparım ama parana yazık dedi.

Döşemeci Çopur Egzosta döndüğümüz ışıkların tam karşısındaki sokakta en son dükkandı ama akıl işte dükkan ismini vs almayı unuttum.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavana ne yaptırdın? Yenilettin mi?
Ne kadara yaptılar? Ben de yaptıracam yer arıyorum çünkü.

Arkadaşlar kusura bakmayın, malum tatil modundayız bilgisayarı çok kullanamıyoruz.Döşeme işi çok temiz oldu ve 150 TL verdim...