Ankara Opisin Ahlaksızlığı!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Demekki 3 senede Opis'de bayağı değişiklikler olmuş. Ankara'da iken gittiğim servisti. Her iki aracımı da almadan evvel burada ekspertiz yaptırdım, tespit ettiklerinden başka bir arızayla veya sürprizle karşılaşmadım. Anlattıklarınızı okuyunca tüylerim diken diken oldu. Gerekli şikayetlerde bulunmanızı tavsiye ederim. Bu servis mutlaka araçla ilgili bir ekspertiz raporu düzenleyip size vermiştir. Başka servisten aldığınız diğer raporlarla birlikte bu servisin düzenlediği raporları GM Opel'e ve Opis'e şikayet olarak gönderin. Keşke aracı alacak olanlardan bu ifadeleri doğrulayacak şahitlik için irtibat telefonlarını ve adreslerini alsaydınız.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla bu tğr oyunlar yapılabiliyor, eğer tanıdık biri varsa içerde arabanın fiyatını kırmak için yapılmış olabilir.

Aynı şekilde ben geçen ctesi Opise gittim. İçimde bu tür bir korku vardı. Ancak aracım tamamen temiz olarak değerlendirildi, ve Opis tekiler alıcıya gönül rahatlığı ile alabileceğini söylediler

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada yetkili servis kullanmak isteyen arkadaslar ynsak nickliarkadasımızla bağlantıya geçebilirler kendisi opak yetkili servisidir,,,kendisi bu konuda elinden geldiği kadar ilgilenmektedir...

Aynen öle,Yunus ve Selçuk saolsun çok yardımcı oluyor.lafı açılmışken kendilerine tşk ediyorum.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de opise bir kere uğradım. bir defa suratları asık karşılıyorlar insanı. sanki suç işlemişiz de cezasını çekmeye gitmişiz gibi. ikincisi ilgilenmiyorlar istersen yaptır hesabı yani. üçüncüsü fazla fiyat çıkarıyorlar. arkadaşın dediği gibi orasını burasını değiştir para alalım anlayışı hakim.

akköprü opis servisinin hemen yıkınında tereyağoğlu yetkili servisi var. araç satmıyor sanırım sadece yetkili servis. ancak hem uygun fiyatla işlem yapıyorlar. hem yüzleri gülüyor seninle ilgileniyorlar. bazı ufak tefek işlemleri büyütüp de senden para alma derdinde olmadıklarını sanıyorum. ben memnunum ankarada bulunanlara tavsiye ederim.

arkadaşa da geçmiş olsun diyorum.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık valla..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım başınıza gelen olaylar iskitlerdeki opis te oldu.

araç almak için gittigimizde görevli bayan yerinden bile kalkmamıstı elimizde bunlar var siz bakın demişti.

istanbul yolundaki iskitlere göre biraz daha ilgili ama net olarak gercek şudurki opis in müşteriyi iplemeyen gevsek bir tavırı var.

opan ve opal bu konuda biraz daha ilgili opak a da gitmek kısmet olmadı bi ugrarım:)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmiş olsun terbıyesızlıkten başka bırşey degıl bence kıme guvencegımızde şaşırdık

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıp etmişler. şikayetlerinizi http://www.sikayetvar.com gibi adreslere yazarsanız hem tüm türkiye görür

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıp etmişler. şikayetlerinizi http://www.sikayetvar.com gibi adreslere yazarsanız hem tüm türkiye görür

ben Kazlıçeşmeki Opel Balkanı yaptıkları rezil işçilik ve kötü hizmetten dolayı şikayet etmiştim. nerdeyse beni haksız düşüreceklerdi z.yağı gibi üste çıkıyorlar bide sanki çok iyi hizmet veriyorlarmış gibi.