Ankara Opisin Ahlaksızlığı!

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Daha önceden yetkili servislerden yediğim kazıklardan dolayı, yetkili servise gitmemeye yeminliyim. Geçenlerde modelimi yükseltmek amacı ile 2000 Vectra cd mi satmaya karar verdim. Satış için internete ilan verdim. Tekirdağdan gelen iki kişi ile anlaştık. Alıcılara her türlü garantiyi vermeme rağmen esas alıcı olan kişinin yanındaki arkadaşı çok bilmişlik edip, ısrar ederek Alıcıyı Ankara Opis Yetkili servisine götürüyor. Opis Bu arkadaşları adeta kafakola alıp, Neymiş efendim... Tirger, devirdaim, değişecekmiş, şarz ve marş motorları değişecekmiş, burçlar kırıkmış. vs. vs toplam 4.400 tl masraf çıkarıyorlar. ve ondan sonra diyorlar ki neden bu aracı alıyorsunuz. iade edin. Bakın burada ekspertizli araçlar var gelin garantilidir buradan alın size kolaylık yaparız. Bu arkadaşlar tekrar bana geldiler. Ben istesem satış yaptığım için geri almam. Ancak bu ahlaksızlığı yapmadım ve aracı geri aldım.
Buna göre; 1-Aracımda değişecek denilen tirger, devirdaim vb. tamamı yaklaşık 1.000 km önce değişti. 2- Başka bir serviste yazılan burçların kırık olmadığı vb. konularında tutanak tutturdum. Kısaca aracım aslında 10 numara araç ve beş kuruşluk masrafı da olmamasına rağmen Opis Bu ticari ahlaksızlığı yapıyor. Elimde bunlara ilişkin belgeler de mevcuttur. İşin acı yanı kendim çok titiz olduğum için, şanzıman keçesindeki yağ kaçağı için bile şanzıman için 1500 tl masraf yaptım. ve tüm bunların garantisi devam ediyor.
Yetkili serviste çalışıp da, başka işletmelere giderek elimde 200 tane uygun fiyata buji var diyerek satmaya çalışan bir zihniyetten başka bişey beklemiyorum. Ancak Bu arkadaşlarında elbet yaptıkları da yanlarına kalmaz inşallah. Forumda arkadaşlarında başlarına gelen benzer konular varsa buradan paylaşmalarını bekliyorum.
Saygılar

Son düzenleme:

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten terbiyesizlik , sizide alıcılara karşı yalancıu durumuna düşürüyorlar , bu kadar olur ,dinleri ,imanları para olmuş...

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın abiler, afedersiniz 2 yıldır opal ve opis hakkında yazdıklarımın haddi hesabı yok...dikkatli olun...ben de yeminliyim...yeni arac alıcak olsam opal ve opis indirim yapıyor olsa gider diğer bayiilerden alırım...çünkü haketmiyorlar...
yeni aldığım 3 günlük aracın far ampülü patlaktı,değiştirmediler...
vivaro trigeri yerine aracıma movano trigeri taktılar...araç ilerlemiyordu,zor bela 1 km sonra girdim geri servise....
mobil yağ kullanın dememe ragmen gittiler ismini bilmediğim şeyler kullandılar...
daha nicesi.....

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşırdım çok ayıp

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankarada yetkili servis kullanmak isteyen arkadaslar ynsak nickliarkadasımızla bağlantıya geçebilirler kendisi opak yetkili servisidir,,,kendisi bu konuda elinden geldiği kadar ilgilenmektedir...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar GM Türkiyeden kaynaklanıyor..Gidin bakın Doğuşa bayilere nefes aldırmıyor
Bayiler sıkıysa artizlik!! yapsın müşteriye.. Bu Opel doğru düzgün teminat falanda almıyor sanırım Önüne gelen Opel bayisi olabiliyor diye biliyorum..

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı alırken expere soktuk ankara opiste 80 tl paramı aldılar. Araba temiz dediler aldık yolda giderken frene bi bastım araba zikzak çiziyor. Fren diskleri yamuk çıktı. Aldıkları para haram olsun..

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kimseyi kötü servise yada kötü ustaya düşürmesin. birine bela okuyacaksan direk en kötü usta nasip eyle de yeter. geçmiş olsun kardeş . günümüzde reklam kolay internet sitelerinde yaz onlar zaten sana gelip konuşalım diyeceklerdir. sonuçta isim kolay yapılmaz ama çok kolay bozulur. ankarada oturan ve bu foruma takılan yüzlerce opel araç sahibinin kafasında soru işareti çıktı. buna yakınlarıda dahil tabi.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bir rezalet ticari ahlak yok olup gitmiş gözlerini para bürümüş. sanki herkes salak bunların küçük oyunlarını anlamayacak geçmiş olsun.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cok guzel kazik atmişlar helal olsun......