ankara muayene istasyonu

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankaradaki muayene istasyonu özelleşti mi? yoksa hala devletin elinde mi? özelleşenlerde çok sıkıntı çıkıyormuş çok fazla detaya bakıyorlarmış. son zamanlarda muayeneye giden varsa yardımcı olursa sevinirim. :)

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla inşallah şu 500 nokta kontrollü muayene istasyonları gelirde frenin neyi tutmayan doğanlar şahinler iptal oluverir.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam gibi yapacaklarını bilsem gelsinler diyeceğim ama bunlar şimdi arabanın üstündeki yay'a karışır janta karışır saçma sapan işler çıkar başımıza.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam gibi yapacaklarını bilsem gelsinler diyeceğim ama bunlar şimdi arabanın üstündeki yay'a karışır janta karışır saçma sapan işler çıkar başımıza.
uygun degılse karısması gerek bence. bana göre muayene ıstasyanun yapılmasını ıstedıgı hersey mantıklı dıyebılırım

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimde yıl sonunda işimiz iş :( acaba kocaelide özelleştimi ?

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben özele gittim yarım saatte bitti işim problemim yok. Ama çok geri gönderilen veya kusurlu raporu alan oluyor. alsınlarda trafikte katliam yaratıyorlar. Adam normal ampul yerine xenon ampul takmış yol yerine her yanı aydınlatıyor al sana kusurlu raporu. ayrıca xenonlarda far yıkama gerekliymiş. aracın tabanında çürük olmayacak. fren güçleri tek tek kontrol ediliyor. ona göre hareket edip gidin bakımlarınızı yaptırın, egsoz diye takılan ve sadece gürültü çıkartıp trafikteki herkesin arkanızdan küfrettiği o soba borularını söktürün

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooow napcaz ya far yıkama yok mercekli xenon var

işimiz iş egsoz daa aşırı bağıran cins değil ama onada bişey derler kesin

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 hafta once gıtmıstım lpg ruhsata ısletmek ıcın muaneyı yaptırdım gıne eskısı gıbı arka kpaıdan gırdım :D 2 dk da ısım hallettım paramı odedım cıktım :D saygılar

yani devletin yaptığı muayne hala duruyor öle mi?
çünkü biz özel muayneden geçemeyeceğiz belli oldu. bende xenon var mesela ama far yıkama yok ama farlarım kirli olduğu zaman temizlerim hemen. ayrıca kendinden xenonlu bir sürü araba en yukarı kaldırıyor gözünü alıyor ben hep en altta tutuyorum. ama adamlara anlatamazsın bunu. şimdi spor yayları ve sertleştirilmiş amortisörler var bende onu da beğenmezler.bizimkiler hiçbir zaman bir işi tam yapmazlar ben ondan korkuyorum yoksa almanyadaki ingilteredeki gibi yapsalar millet aldıkları parçanın standartlara uyduğunu gösterdiğinde istediği değişikliği yapabiliyor. buna yukarı bir aradaşın soba borusu dediği egzozların binbir çeşitide giriyor.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mu arkadaşlar bu aralar ankarada muayne yaptıran başka arkadaşlar?

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşım ankarayı bilmem ama izmirde bu saydılarına karışıyorlar jantdan yaya fardan döşemeye delirmişler