Android multimedya almak isteyenler

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android multimedya almak isteyenler

-sadece 3g modem opsiyonel fiyatı 90tl. plakalığa takılan geri görüş kamerası ve wifi adaptoru hediye. ayrıca ön kamerada var 60lira.
-Obd cihazıda var usbden çalışan 60 lira.
-Taksit %6 komisyonla 6 taksit. ancak sanalpazardan %5 komisyonla 3-6-9-12 taksit imkanı bazı kartlara extra puanlar ve erteleme mevcut. 1250TL pesin fiyatı ayrıca kapıda ödeme ve havale seçeneğide var. taksit için sanalpazar.com daha mantıklı görünüyor http://www.sanalpazar.com/destek_taksit.php
-montaj için her ilde anlaşmalı olduğu servis varmış. montaj ücreti 100-125 lira arası (pazarlık yapın derim ben). istanbul dışı satın alacak arkadaşlara bulundukları illerdeki servis adresleri verilecek.
-cihaz 2 yıl garantili faturalı. satıcıyı şahsen tanımam. benim bu işten herhangi bir çıkarım yok menfaatim yok karım yok. hem kendim hem siz arkadaşlarım için araştırdım buldum konuştum en uygun fiyat için. isteyen arkadaşlara özelden adres ve telefon vereceğim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Can telefon numaranı özelden atarsan bir görüşelim!

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende almayı planlıyorum androidli 2.2.2 veya 2.2.3 sürüm olabilir

Arkadaşın paylaştığı gayet hoş gibi duruyor 1 senedir androidli cihaz bekliyoruz cihazlar geldi bu sefer ram beyenmeyenler felan var ben görünüş açısından işlevsellik açısından android alacağım cyclone inceledim o cihaz o paraları haketmiyor

ahmetkurtarıcı link' Alıntı:
Başka bir Android Astra J videosu. Bu model kapasitif ekranlı, sahibiyle görüştüm gündüz de video çekecek.

20131226 173530~1

Android alacaklı listesine benide ekleyebilirsiniz

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
-sadece 3g modem opsiyonel fiyatı 90tl. plakalığa takılan geri görüş kamerası ve wifi adaptoru hediye. ayrıca ön kamerada var 60lira.
-Obd cihazıda var usbden çalışan 60 lira.
-Taksit %6 komisyonla 6 taksit. ancak sanalpazardan %5 komisyonla 3-6-9-12 taksit imkanı bazı kartlara extra puanlar ve erteleme mevcut. 1250TL pesin fiyatı ayrıca kapıda ödeme ve havale seçeneğide var. taksit için sanalpazar.com daha mantıklı görünüyor http://www.sanalpazar.com/destek_taksit.php
-montaj için her ilde anlaşmalı olduğu servis varmış. montaj ücreti 100-125 lira arası (pazarlık yapın derim ben). istanbul dışı satın alacak arkadaşlara bulundukları illerdeki servis adresleri verilecek.
-cihaz 2 yıl garantili faturalı. satıcıyı şahsen tanımam. benim bu işten herhangi bir çıkarım yok menfaatim yok karım yok. hem kendim hem siz arkadaşlarım için araştırdım buldum konuştum en uygun fiyat için. isteyen arkadaşlara özelden adres ve telefon vereceğim.
hayırdır can sana bu işten çıkarın fılan varmı dedıler bı dedıkodu mu oldu bırısı bışey mı dedı

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz önce aradım mustafa diye bir arkadaşla görüştüm motevo konusunda anlaştık gibi bir şey oldu! Yarına kadar biraz daha araştırıp ürünün eğer uyarsa ücretini göndereceğim yarına ! Sizce motevo nasıldır kullanan var diye biliyorum forumda!

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
hayırdır can sana bu işten çıkarın fılan varmı dedıler bı dedıkodu mu oldu bırısı bışey mı dedı
yok abi öyle birşey diyen olmadı. ben yazmak istedim yanlış anlışılma olmasın diye. bende herşey şeffaf  bravoo

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
yok abi öyle birşey diyen olmadı. ben yazmak istedim yanlış anlışılma olmasın diye. bende herşey şeffaf  bravoo
valla onu can la görüşmek lazım o kesın ucretın nasıl odeneceğı konusunda goruşmuştur satıcı ıle

acaba bu yazımdan dolayımı etkılendın onu demek ıstedım ben  :)

ahmetkurtarıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Biraz önce aradım mustafa diye bir arkadaşla görüştüm motevo konusunda anlaştık gibi bir şey oldu! Yarına kadar biraz daha araştırıp ürünün eğer uyarsa ücretini göndereceğim yarına ! Sizce motevo nasıldır kullanan var diye biliyorum forumda!

Ben motevonun araca tam uyum sağlamadığını duymuştum. Sanırım araca göre değişiyor. cd300 mü sizin cihaz? valla iyi araştırın sorun bazı araçlarda cyclone bazılarında motevo gibi cihazlar uyum göstermiyor.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
valla onu can la görüşmek lazım o kesın ucretın nasıl odeneceğı konusunda goruşmuştur satıcı ıle

acaba bu yazımdan dolayımı etkılendın onu demek ıstedım ben  :)
yok abi ben kendim yazdım herhangi birşeyden etkilenmedim.

şu linkte kapasitif ve rezistif ekran farkı anlatılmış yararlı bir bilgi
http://padopia.com/padopia-kapasitif-ve-rezistif-ekran-nedir.html