Opel Mokka 2015 için Multimedya sistemi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kulaklık çıkışı var ya hasip beyim...

Kulalık çıkışı üzerinden aldığımız kabloyu nereye bağlayacağız onu çözmeye çalışıyorum :) Elimde şu an Samsung Note 10.1 tabletim var, açıkcası benide gaza getirdiniz :)

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kulalık çıkışı üzerinden aldığımız kabloyu nereye bağlayacağız onu çözmeye çalışıyorum :) Elimde şu an Samsung Note 10.1 tabletim var, açıkcası benide gaza getirdiniz :)
Arabanın auxune

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Montajı çözme aşamasına geçebiliriz o zaman :)

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Montajı çözme aşamasına geçebiliriz o zaman :)
Ya benim yazılarımı görmüşünüzdür. Ben çok çabaladım fakat bizim arabada şu benim eski 10.1 multimedya gibi kaba duruyor. Bir arkadaş hatta konsola kelebek benzetmesi yapmıştı😆
Geçen 11.11 de az daha alıyordum tableti. Pianoblack teyp çerçeveme doyamadan tabletin arkasında kalmasına gönlüm razı olmadı..😆

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öyle bir planlama yapmak lazım ki sırıtmaması lazım ancak zor görünüyor :)

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Öyle bir planlama yapmak lazım ki sırıtmaması lazım ancak zor görünüyor :)
Özel bir tablet tutucu imal etmeden bizim arabada zor. Ve son derece estetik duran o güzelim teyp çerçevemizi tablet gölgemiş olacak. İpad mini tarzı bir ürün olabilir. 7.9 inch o da. telefon zaten 6-7 inch arası.
O yüzden
astra j + gücümün yettiği en iyi ve en büyük ekranlı telefon = en iyi multimedya sistemi😔😁😁😁

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel bir tablet tutucu imal etmeden bizim arabada zor. Ve son derece estetik duran o güzelim teyp çerçevemizi tablet gölgemiş olacak. İpad mini tarzı bir ürün olabilir. 7.9 inch o da. telefon zaten 6-7 inch arası.
O yüzden
astra j + gücümün yettiği en iyi ve en büyük ekranlı telefon = en iyi multimedya sistemi😔😁😁😁
İlginize teşekkür ederim konu kapatılabilir.Ayrıca benim en büyük şansım aux vs ile uğraşmadan aracımda bluetooth olması.Tableti direkt bağlayıp kablosuz ses aktarımı yapacağım.İpad alacağım dediğiniz gibi.Ek olarak ta tabi yazın bırakılmaz içerde sıkıntı olabilir zaten bu işin güzel yanıda o yani istediğimde çıkarabilirim.Çıkarınca ya eve götürürüm ya da torpido gözüne koyarım aksi taktirde hırsızlar için güzel bir yemek hazırlamış olurum o kocaman ipadi gören neler yapmaz ki kötü niyetli olduktan sonra.

• Beğen

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. Konu kapatmaktan kastım "Multimedya sistemlerini eledim, tablet üzerinden konuşuyoruz" du.
Bu işlerle uğraşmayı, üzerine konuşmayı sevdiğim için kafanıza takılan mevzuları sorabilirsiniz, bilgim dahilinde severek cevaplayacağımı bilmenizi isterim.

Kısmet olur aracınızda bir sistem kurarsanız fotoğraf, yazı ya da bir tanıtım videosu bekleriz🙂🙂

Son düzenleme:

Çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. Konu kapatmaktan kastım "Multimedya sistemlerini eledim, tablet üzerinden konuşuyoruz" du.
Bu işlerle uğraşmayı, üzerine konuşmayı sevdiğim için kafanıza takılan mevzuları sorabilirsiniz, bilgim dahilinde severek cevaplayacağımı bilmenizi isterim.

Kısmet olur aracınızda bir sistem kurarsanız fotoğraf, yazı ya da bir tanıtım videosu bekleriz🙂🙂
Güzel bir karar verip tabletin ne derece mantıksız olduğuna karar verip mıkantısların klima menfezlerini kıracağını ve tabletlerin taktıracağım üründen üstün özellik taşımadığını fiyat olarak ta aynı fiyat olduğu için Car Vocal de ürün taktırmaya karar verdim.Tablet fiyatlarına göz gezdirdimde böyle bir sonuca vardım.Genel bazda 2 gb ram 4 çekirdekli işlemcili ürünler yani android ürünlerin geneli böyle.Zira aradığım özellikleride karşılıyacağı bariz.Sonuçta navigasyon harici birşey kullanmam söz konusu değil internette gezinme gibi.Ayrıca tablet benim araçta emanet gibi duruyor ve gerçekten pek hoş bir görünüm olmuyor ayrıca araçta bir bütünlük olmuyor.Lafı uzatmayayım cuma günü nasipse randevu aldım.Zaten bundan iyi güzel işletim sistemi olan ve uygun olanda ürün yok benim aracım için.Geneli 1 gb ram kaldı ki o bile yetiyor derler benim taktıracağım 2 gb ram.Firmanın en üst segment araçlar için taktığı sistemlerde aynı 2 gb ram e sahip yani piyasa böyle.İşletim sisteminin görüntüsüde güzel.Ek olarak yanında geri görüş kamerasıda veriliyor.Sygıc navigasyon da dahil dendi ürünün içinde ki bu offline kullanım için güzel bir navigasyon.İşlevsellikten çok bu tip multimedyalar açıkcası aracı farklı bir boyuta taşıyor bence.Yani günümüzde artık neredeyse böyle sistemi olmıyan araç üretilmiyor.Aracımdaki turuncu ekrana nazaran çok daha güzel bir ambiyans katacağı bariz.Navigasyonu telefondan da halledebiliriz fakat bu iş biraz zevk işi yani ekran taktırma işi.Aracı satarken de ek olarak açıklamaya dahil ederek aracın fiyatına yansıtırım ve zarar da etmemiş olurum.Alıcağım ürün tam olarak bu işletim sistemi daha güncel olabilir şuan ben özelliklerini görmeniz adına atıyorum ürünü.

• Beğen