alınık ön kapı hoparlörleri

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: alınık ön kapı hoparlörleri

16 cm 2 yollu Koaksiyel 70-80 tl civarına iyi bir takım alabilirsin. 2.el kargosuyla sana aynı paralara gelicektir.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

140 tl ye pioneer  ts172ci modelini aldım.montajını yaptırdığımda sonucu paylaşırım. inşallah çıkışlar kaldırır:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında çoğu otomobil hoparlörü su sıçramasına karşı dayanıklı diyaframdan üretilir ama.. Epey basınçlı suya maruz kaldı belki de..

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
140 tl ye pioneer  ts172ci modelini aldım.montajını yaptırdığımda sonucu paylaşırım. inşallah çıkışlar kaldırır:)
Ses kalitesinde iyileşme oldu mu acaba?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Ses kalitesinde iyileşme oldu mu acaba?

ևok bırsey beklememk lazım orjınal cıkıslardan  sadece basları kısıp yuklendıgınızde eh ıste denecek kadar ses alırsınız rms degerı cok dsuk aracların orjınal teyplerınde bende de sony coax lar takılı ses net guzel lakın dedgım gıbı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
anfi olmadam mid takımı bi işe yarayacagını sanmam..

kizilosman21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özür dilerim konuyu dagıttıysam ama bugun arabamda enteresan bırsey farkettım.ses cok boguk gelıyodu bende sesı sadece one vereyım derken hızlı cevırmede sesı tamamen sag one verdım ve farkettım kı hıııc ses yok.arkalarda da neredeyse yok gıbı.meger ben cogunlukla tek bındıgım ıcın farketmemısım ama sıfır aldıgım ve servıs dısında bır yere gıtmeyen astramda arkalardan yok denecek kadar az on sagdan da hıc ses gelmıyor.garantımın bıtmesıne 15 -20 gun  cıvarı var ne yapmalıyım?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kizilosman21 link' Alıntı:
özür dilerim konuyu dagıttıysam ama bugun arabamda enteresan bırsey farkettım.ses cok boguk gelıyodu bende sesı sadece one vereyım derken hızlı cevırmede sesı tamamen sag one verdım ve farkettım kı hıııc ses yok.arkalarda da neredeyse yok gıbı.meger ben cogunlukla tek bındıgım ıcın farketmemısım ama sıfır aldıgım ve servıs dısında bır yere gıtmeyen astramda arkalardan yok denecek kadar az on sagdan da hıc ses gelmıyor.garantımın bıtmesıne 15 -20 gun  cıvarı var ne yapmalıyım?
çok ilginç yeni gördüm konuyu. sonucu ne oldu merak ettim? aracın modeli neydi? servise mi gittiniz?

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"konu hortluyormu bi deneyeyim :) arkadaşlar bu bahsi geçen pioneer ts 172 ci nasıldır ses kalitesi nasıl olur anfisiz edition aracıma düşünüyorum. orjinal sesi versin yeter.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ütenmen link' Alıntı:
"konu hortluyormu bi deneyeyim :) arkadaşlar bu bahsi geçen pioneer ts 172 ci nasıldır ses kalitesi nasıl olur anfisiz edition aracıma düşünüyorum. orjinal sesi versin yeter.

Düşük seslerde fena değildir ama orta seslerden sonra çıkışlar besleyemediği için seste bozulmalar başlar.