alınık ön kapı hoparlörleri

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yıkamacılardan dolayı ön hoparlörlerin körükleri bozulmuş cızırtı yapıyor.serviste baktığımızda su girmiş ve servis garanti kapsamına sokmadığı için elinde aracına ses sistemi yapıpta boşa çıkan hoparlörlerini satmak isteyen olursa yardımcı olabilir mi?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: alınık ön kapı hoparlörleri

Madem değiştireceksiniz, madem sökülecek, daha iyi bir şeyler almanızı tavsiye ederim...

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Camı açık mı unuttunuz ? Su nasıl girebilir ki oraya ?

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
Camı açık mı unuttunuz ? Su nasıl girebilir ki oraya ?
Benim yikamaci kapilari acip aralara temizlensin diye su sıkıyormus, 1 kerelik bi durum degil dikkat etmedim dogrusu, ama artik yikamacilara kesin talimatim kapilari acma kardesim diyorum

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Madem değiştireceksiniz, madem sökülecek, daha iyi bir şeyler almanızı tavsiye ederim...
Aslinda guzel ve fiyati uygun mid takimlari var. Ama ben aracin orjinal parcasi olmasindan yanayim. Bulamazsam ikinci yol onu deneyecegim. İkitelli cikmacilara gittim benim hoparlorler onlarin yaninda daha temiz kalir

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun ve ayrıca teşekkür ederim, bende dikkat etmiyordum yıkamalarda bu olaya.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste takimi 150 tl olmasi lazim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim de sol kapı hoparlörü bozulmuştu cızırtı yapıyordu. elektronik marketten 70 80 tl civarı 16 cm çaplı orta halli bir şey aldım ( o bile orjinalden daha iyi ). sonra kapı içlerini söktüm. yeni aldığım hoparlörü kapıdaki yere sağlam bir şekilde monte etmek için orjinal höparlörü parçaladım :) şöyle ki orjinalde kalınca bir plastik çerçeve var. arka taraftan mıknatısı tutan ayakları kestim, hoparlörün kartonumsu bölümünü yırttım. yeni hoparlörü orjinalin plastik çerçevesine vidaladım. en son olarak plastik çerçeveyi eskiden olduğu şekilde kapıya monteledim. bir ara resim çekeyim dedim ama biraz uğraştırdığı için ona vakit ayıramadım.
bu arada her iki kapı döşemesinde birer tırnak kırıldı ama servis sökerken de kırılabiliyor. sağlam japon türü bir şeyle yapıştırıp yerine taktım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Serviste takimi 150 tl olmasi lazim.
servis 150 küsür fiyat vermişti ama takım mı tek mi bilmiyorum. montaj için de ayrıca para alacaklardır.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende mid takımları değiştirdim.ne olur ne olmaz aracı satarım diyerekten orjinal hoparlörleri saklıyorum.