Akü Değişimi Hakkında

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Mutlu Akü de güzeldir abi işini görecektir.. 2009 Polo aracımızda 2 sene kullanmıştık bize bir sıkıntı çıkarmamıştı, ardından da aracı satmıştık :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Guven

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Mutlu Akü de güzeldir abi işini görecektir.. 2009 Polo aracımızda 2 sene kullanmıştık bize bir sıkıntı çıkarmamıştı, ardından da aracı satmıştık :)

Bunu duyduğuma sevindim Berkay'cım. (y)

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kaan hocam sente arızası ilk aldığımdan beri var yaklaşık 1 buçuk yıldır ilk götürdüğümde usta sadece performans düşük olur dedi götürüp yaptıracam.
Olurmu ya o nasıl ustalık bu sizin cebinize zarar üstadım motor ici aşınır normalden fazla üst kapağa pistonlara zararı var sente kaçık binmek bence direk yaptırın imkan varsa sökülmüşken o zinciri değiştirin

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Senteyi her usta beceremez.
Bilmez de o nedenle uğraşmak istemezler.

Senden bozuksa yoğunlaş o konuya subap zamanları önemlidir motor için

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kaan bey birde sente sorunu motorda yada egsozun o taraflarda olabilir demişlerdi o ara arıza koduna baktıklarında 3 noktada arıza verebilir sente demişlerdi öyle bi durum olabilir mi sölüküp bakılması lazım demişlerdi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kaan bey birde sente sorunu motorda yada egsozun o taraflarda olabilir demişlerdi o ara arıza koduna baktıklarında 3 noktada arıza verebilir sente demişlerdi öyle bi durum olabilir mi sölüküp bakılması lazım demişlerdi.
Fark etmez triger her türlü bir diş atlarsa hepsi bozulur zaten buda sadece motor kısmından yapılır

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Fark etmez triger her türlü bir diş atlarsa hepsi bozulur zaten buda sadece motor kısmından yapılır
Anladım Kaan hocam önümüzdeki hafta yaptıracam inşallah masraf ne çıkar acaba bi fikriniz varmı

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Anladım Kaan hocam önümüzdeki hafta yaptıracam inşallah masraf ne çıkar acaba bi fikriniz varmı
Aracın 1.6 trigerli triger değiştir ister internet üzerinden orj. Sipariş geç triger sökülecek valla fiyat ustaya göre değişir üstad

• Beğen
Tepkiler: osmansevim

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aracın 1.6 trigerli triger değiştir ister internet üzerinden orj. Sipariş geç triger sökülecek valla fiyat ustaya göre değişir üstad
Kaan hocam şimdi aracı daha önce tamire götürdüğüm bir servis vardı özel onu aradım trigerle birlikte devir daim su pompası da değişmesi gerek dedi yoksa kaçırabilir dedi 1500 TL işçilik dahil fiyat çıkardı gerçekten gerek var mı devir daim su pompasının değişmesine.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
devirdaim değiştir muhakkak orjinal parça kullan
bunun yanında soğutma sıvısını da komple boşaltacağınız için saf su antifriz olarak soğutma sıvısını kullanmanı öneririm.
maddi durumunu bilmiyorum ama muhtemelen devirdaim hortumları bağlantı noktaları falan korozyona uğramıştır kalorifer peteği dahil tüm hortumları değiştir. derim.

sente ayarı 400 tl ye yapılıyor burada . gerisini sen hesapla