Akü Değişimi Hakkında

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Doğru tercih..Hayırlı olsun....Cam açıp kapama ayarıda sıfırlanmıştır...Bilgi Ekranından yönlendirmiş olması gerek!...
Evet camları birer kez açıp kapattırdı. Yalnız aklıma takılan bişey oldu arıza lambası yanıyordu benim araçta daha önce baktırdığımda sente arızasından demişlerdi silince hemen geri geliyordu şuan lamba söndü anlayamadım sebebini

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Doğru tercih..Hayırlı olsun....Cam açıp kapama ayarıda sıfırlanmıştır...Bilgi Ekranından yönlendirmiş olması gerek!...
@Cemil hocam bu bende geçenlerde aracımın filmini değiştirirken aküyü bitirmişler sağ ön kapının camı açılırken açılıyor ama kapanırken 1 kere basıp çektikten sonra kapanıyor. yani Şöyle özetliyeylim, 1 tık da kapattık diyelim 1 tıkta açıyoruzya. Bende o açtıktan sonra 1 kere daha yaptığımda oluyor. Bu ayarla alakalı olabilir mi ? öyleyse nasıl yapıcaz

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet camları birer kez açıp kapattırdı. Yalnız aklıma takılan bişey oldu arıza lambası yanıyordu benim araçta daha önce baktırdığımda sente arızasından demişlerdi silince hemen geri geliyordu şuan lamba söndü anlayamadım sebebini
Öncelikle hayırlı olsun.. Akü sökülünce arıza lambaları da kendini sıfırlıyor :) Eğer bir sıkıntı varsa lambanın tekrar yanması çok sürmez, Mokka aracımda eksantrik dişlisinden dolayı yanan arıza lambasını serviste bu şekilde sıfırlattıktan sonra 40 km içinde tekrar yakmıştı...

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sente arızası varsa aracınızda gidip senteye aldırın aracı o şekilde masraf acar başınıza

• Beğen
Tepkiler: osmansevim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
@Cemil hocam bu bende geçenlerde aracımın filmini değiştirirken aküyü bitirmişler sağ ön kapının camı açılırken açılıyor ama kapanırken 1 kere basıp çektikten sonra kapanıyor. yani Şöyle özetliyeylim, 1 tık da kapattık diyelim 1 tıkta açıyoruzya. Bende o açtıktan sonra 1 kere daha yaptığımda oluyor. Bu ayarla alakalı olabilir mi ? öyleyse nasıl yapıcaz
İki kısa yaptığımızda iki tık olarak bir uzun yaptığımızda tek tıkla açılacak şekilde programlanıyor...
Not:Galiba anahtar yarım kontak pozisyonundayken programlanıyordu...

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İki kısa yaptığımızda iki tık olarak bir uzun yaptığımızda tek tıkla açılacak şekilde programlanıyor...
Not:Galiba anahtar yarım kontak pozisyonundayken programlanıyordu...
Bir kere basılı tutularak sonuna kadar açılıp kapanırsa düzelmesi lazım

• Beğen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
kaan hocam bana mı dediniz ?
Yok üstad sente arızası yakıyor demiş arkadaş dedim sente kazıktır baktırın o kişiye

• Beğen

osmansevim

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kaan hocam sente arızası ilk aldığımdan beri var yaklaşık 1 buçuk yıldır ilk götürdüğümde usta sadece performans düşük olur dedi götürüp yaptıracam.

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Mayıs ayındaki yıllık bakım esnasında servis ustası, akünün değişme zamanının geldiğini söylemişti. Orijinal akü GM, o zamanlar 1400 TL idi. Ve fakat akü, start stop dahil görevini gayet güzel yapmaktaydı.

Ters bir yerde öksürür mü düşüncesiyle iki ay önce yetkili servise GM akü sordum. Mayıs ayında 1400 TL dedikleri aküye 2400 TL fiyat çektiler. Ben de Mutlu Akü'ye gittim ve 5 yıllık orijinal aküyü 80 amper Mutlu Akü ile değiştirdim. Eski aküyü aldılar, 7 taksit 900 TL'ye 80 amperAGM Mutlu Aküyü taktılar.

Genelde orijinalciyimdir. Umarım bu değişim beni hayal kırıklığına uğratmaz.