98 opel vectra2,0gls 16v hangi lpg ?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüp taktıran vectracılkara bir sorum var -benim taktırmaya niyetim yok gerci ama meraktan soruyorum- yok bilgisayırınızda anlık yakıt tüketimi gibi veriler artık görünmüyormu acaba?

sıralı sistemlerde bire bir gösterir çünkü bilgileri doğrudan aracın beyninden alarak komut verir lpg ecu'su.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır ben lpg ye geçtim geçeli deniyorum değerler farklı 17lt yakıt yaktım görünüyorum yakıt alıyorum 21-22 arası alıyor ortalama yakıtım 10.1-10.6 arası oynuyor yol bilgisayarında ölçüyorum 12.12.5 arası çıkıyor bende durum bu acaba sende yada vectralarda farklı bi olay mı var

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ortalama 10.2-10.4 civarı ş.içi ki sakin kullanmam :D değerler uyuşuyor çoğu zaman..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır ben lpg ye geçtim geçeli deniyorum değerler farklı 17lt yakıt yaktım görünüyorum yakıt alıyorum 21-22 arası alıyor ortalama yakıtım 10.1-10.6 arası oynuyor yol bilgisayarında ölçüyorum 12.12.5 arası çıkıyor bende durum bu acaba sende yada vectralarda farklı bi olay mı var
valla bilmiyormki benimki doğru gösteriyor diyebilirim. bu arada toplam lt tüketiminin çok, aldığın gazın miktarının az olması gerek çünkü araç benzinde çalıştığında da toplam tüketimi artırıyor ama gaz harcamıyoruz.. senin hesapta bir yanlışlık olmasın abdulkadir abi.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmiyormki benimki doğru gösteriyor diyebilirim. bu arada toplam lt tüketiminin çok, aldığın gazın miktarının az olması gerek çünkü araç benzinde çalıştığında da toplam tüketimi artırıyor ama gaz harcamıyoruz.. senin hesapta bir yanlışlık olmasın abdulkadir abi.

yok valla en son ölçüm ortalama 11.5 yazdı 13.5 yaktı benzini hesaba katmıyorum