98 opel vectra2,0gls 16v hangi lpg ?

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili abilerim ve kardeşlerim sizlerden yardım istiyorum çünkü parayı annca ucu ucuna denk getirdim bana tavsiye edeceginiz lpg markası varmı varsa nerde taktıracam kaça taktıracam bir yardım ederseniz hafta sonu inşallah taktırmayı düşünüyorum aslında arabayı alalı daha bir sene bi
le olmadı ozaman taktıracaktım amddi sorunlar nedeni ile taktıramadım şimdi sizden yardım istiyorum saygılarımla

Jonturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla herkes brc diyor ama ben atiker taktırdım gayet memnunum ayrıca fiyatıda brc ye göre daha uygun

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan sag olasın acaba kaça taktırdın

Jonturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
standart 990 tl

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc taktırın ankaradaysanız özel mesaj atın yer tavsiye edebilirim.. 1400 lira civarı ama kesinlikle atikerle arasında fark var :D

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 ay önce atiker taktırdım brc taktırcakdım ama atiker taktırdım teknik dökümanlarını inceleyince yerli diyoruz ama aslında oda italyan malı üretiminin % 65 italyan kalanı bizde imal ediliyor herşey ustalıkta bitiyor uygun bir şekilde manifoldun delinmesi ,kablolama,su ve gaz borularının uygun mesafede yerleştirlmesi 2 marka hariç kalanların hepsi aynı degişen birşey yok

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüp taktıran vectracılkara bir sorum var -benim taktırmaya niyetim yok gerci ama meraktan soruyorum- yok bilgisayırınızda anlık yakıt tüketimi gibi veriler artık görünmüyormu acaba?

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüp taktıran vectracılkara bir sorum var -benim taktırmaya niyetim yok gerci ama meraktan soruyorum- yok bilgisayırınızda anlık yakıt tüketimi gibi veriler artık görünmüyormu acaba?
anlık tüketim görünüyor ama kalibrasayon ayarlarınız ecü yu kopyalıyorsa net ölçüsünü söyler eger eşleşme farklı ise yol bilgisyarı anlık vb tüketimleri % olarak eksik söyler