91 Model Opel Vectra

alpunga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
91 model opel vectralar ikinci el piyasası nasıl arkadaşlar? alsam satmakta zorlanır mıyım? ilk arabam olacak.

Bahsettiğim arabanın resimlerini ekledim. Sizce nasıl?

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende 1991 model otomatik 2.0 CD var. Araç performans, yakıt tüketimi, yedek parça bolluğu, kolay ve ucuz işçilik, parça dayanıklılığı gibi temel unsurlar göz önüne alındığında benim gözümde çok üst sıralarda yer alıyor. Yanlış anlama benim aracım satılık, satmamın tek nedeni ilk Vectra'lardan olduğu için klimasız. Satıp aynı kasanın klimalı modelini almayı düşünüyorum. Ankara'da iken fazla sorun olmamıştı ama İzmir'de klimasız araba kullanmak zor. Yıpranmamış, hor kullanılmamış, kurcalanmamış bir Vectra (A veya B kasa fark etmez) tadından yenmez.

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten parça bolluğu ve parça fiyatı opelde çok iyi, aynı sınıftaki renaultların parçaları hem zor bulunuyor hemde daha pahalı, ayrıca fiat ın marea, bravo brava gibi araçlarınında parçaları zor bulunuyor ve pahalı ve bu araçlar opel ayarında değil

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
parça çok ama küçük yerde yaşıyorsanız bazı parçaların temini zor olabiliyor.örneğin 94 model vectra'mın yakıt koyulan kapağının ve içeri doğru giren contalarının değişmesi lazım çünkü içeri benzin kokusu giriyor bugün servisde söz konusu parçaları ancak ankara gibi büyük şehirlerde çıkmacılarda bulabileceğim söylendi.sarf malzemelerde sorun yok ama bazı parçaları orjinal sıfır olarak bulmak gerçekten zor.amortisör üst takozları için 20 gün bekledim parça almanya'dan geldi.ama bununla beraber sürüşü harika bir araçdır dayanıklıdır kolay parça bozmaz yeter ki bakımlarını aksatmayın ben 10 aydır kullanıyorum aldığıma değil neden daha önce almadığıma hayıflanıyorum.size tavsiyem 91 model değilde 93-96 arası klimalı ve abs li olanlardan almaya çalışın hayırlısı olsun,saygılar.

alpunga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir arkadaşım bulmuştu 91 model diyordu ama bu 92 modelmiş yanlış söylemiş. bu arabalar nasıl acaba alsak geri satmakta zorlanır mıyız? sonuçta 20 yaşında araba.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Satılır o konuda endişeniz olmasın,kartal şahinde 20 yaşında ama peynir ekmek gibi.hele bir vectra asla elde patlamaz yeterki problemli olmasın.