88\1 tertip askere gideceklerrr

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim forumda da varmıdır acabe..ben şubatta askerim arkadaşlar tecili bozdurdum uzun dönem askere idiyorum.benim gibi gidenler varmı?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim forumda da varmıdır acabe..ben şubatta askerim arkadaşlar tecili bozdurdum uzun dönem askere idiyorum.benim gibi gidenler varmı?
ne zaman bozdurdun? sımdı bende tecılı bozdursam subatta alırlarmıkı? cunkı merkez 2 gıdıyormuş. ama ben sımdı bozdursam gıdermıyımkı?. hayırlı tezkereler

Skunk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de tecili bozdurdum ve dilekçe yazdım ankaraya şubatta almaları için. askeriz büyük ihtimal şubatta. hayırlısı olsun hepimize..

Skunk2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne zaman bozdurdun? sımdı bende tecılı bozdursam subatta alırlarmıkı? cunkı merkez 2 gıdıyormuş. ama ben sımdı bozdursam gıdermıyımkı?. hayırlı tezkereler

tecil muhabbetini tam bilmiyorum ama bağlı bulunduğun askerlik şubesi 2 gönderiyorsa ve sen 1 gitmek istiyorsan askelik şubene gidip "askerlik durum belgesi" alıyorsun. sonra orda bir de dilekçe doldurup (hazır dilekçeler var) iki belgeyi de ankara genel merkeze aps'le gönderiyorsun. sonra şubatın ilk haftası şubeyi arayıp öğreniyorsun isteğinin kabul olup olmadığını. şubata az birşey kaldı bence şubeni arayıp telefonda bilgi alman daha faydalı olur. dilekçe gönderimi için daha süre varsa dediğim gibi yaparsın bize öyle yaptırdılar arkadaşla.

Son düzenleme:

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
88 liler mi gidiyo ya askere way be hayırlı teskereler

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekim ayında bozdurmuştum.memleketim 1 önderdiği için şubatta gidiyorum..dilekçe verebilirsin ama geç kalmadıysan tabi bence gitmek istiyosan hemen hallet işlerini...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı Olsun...