8-15.000 TL 2.el araç tavsiyesi =)

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin yaptiğiniz seçenekler ve babaniza uygun alcağiniz yakit vergi uygunluk kriterlerinden bence;
1-corolla modelleri
2-astra modelleri
3-focusu 13.000 tl ye alabiliyosaniz bide o...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
şöyle birşey var, lükse çok kolay alışılıyor:D
D segmentine alıştık, hep ufak araba isteyen annem bile Corsa'dan sonra Vectra'ya geçince küçük araba istemez oldu. hatta bana Astra J bile ufak geliyor:D babamda o seriye baktıktan sonra (Astra H-Vectra C gibi Astra F-Vectra A'da aynı seri diye biliyorum) Vectra daha geniş ve konforlu diye ona öncelik veririm dedi. şuan o yüzden Vec A'ya yoğunlaştım.

ama Astra F'e hiç binmedim, önyargılı da davranmak istemiyorum.
F kasa sahiplerinden araca kötü diyen olmadı, birde hem Astra F hemde Veccy A kullananların yorumlarına bakalım.

Laguna ile ilgili de görüşe ihtiyacım var. aracı genel olarak sevmem ama konforlu ve 2.0 sonuçta, oda ilgimi çekiyor.

Bizim eskiden :D Vectra A'mız ve Astra F'imiz vardı Astra F HB idi.

Ben öyle çok aşırı hatırlamıyorum ama tek hatırladığım;

Vectra A sedan olduğu için daha büyüktü ve 2.0 motordu o yüzden daha iyi gidiyordu.. :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra F temiz az km li olursa tadından yenmez :D
Konforu gidişi vs. gayet güzelDİ :D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
eski olacağı için vergi sorun değil düşük çıkıyor, yakıt tüketimi olarak da benzin yada lpg farketmez 30 kuruş ideal diyebilirim. Vectra C2'den 40 kuruş gibi değerlere alışığız:D
bu arada Corolla'ların tüketimlerini de bilmiyorum azmı yakar çokmu.

Astra F - Vectra A karşılaştırmasından anladığım kadarıyla temiz bulunursa Astra, yoksa Vectra.
Astra Sedan ile HB'nin o kadar farkı varmıdır, herkes sedan dedi çünkü?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam Astra F hb alırım.Sedana nazaran satması daha kolay ve arkası daha hoş.Vectra a alacagınıza f kasa alın.Yakıtı 30 kuruş.. 100 hp ve gayette iyi gidiyor.97 98 model az kmli hava yastıklı falan bulursanız düşünmeden alın...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Opel'lerin km'si konusunda hiçbirşey diyen olmadı. 2 Opel'imiz oldu, biri 45 diğeri 50.000 gördü ve bu km'lere kadar sorun çıkarmamışlardı.
150-200.000 km'deki Vectra B nasıl problemler çıkarabilir? otomatik ile manuel arasında sorun çıkarma yüzdesi bakımından çok fark varmıdır?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaa sonuçta şöyle bişey var abi,Adam gibi kullandıktan sonra satılıklarda 560 binde opelde var düzgün kullanmışsa devamda eder..Ama sonuçta 150 bini geçtikten sonra Yaşından ötürü mutlaka ufak tefek şeyler çıkartacaktır.Benim arabam çıkartmıyor diyen kendini kandırmış olur.

Uzun lafın kısası konu uzar gider...

Ben yerinizde olsam 13 14 e Masraflı G kasa alacağıma 12 13 F kasaya verir 100 110 binde Donanımlısını alır keyfime bakarım..

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra F - Vectra A karşılaştırmasından anladığım kadarıyla temiz bulunursa Astra, yoksa Vectra.
Astra Sedan ile HB'nin o kadar farkı varmıdır, herkes sedan dedi çünkü?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-vectra-1994-opel-gt-2-0-doch-kirmizi-motor/detay

Eğerki bu araç gibi kmsi düşük düzgün bir Vectra GT bulursan tabi tadından yenmez ama yorgun bir GT ile uğraşmaktansa ben böyle bişey tercih ederdim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-astra-opel-16-16-walf/detay

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
güzelmiş A'yı çok beğendim:D ama eylül 2009'da ilan verilmiş olmasına rağmen neden hala satılmamış anlamadım. fiyatı biraz yüksek ama temiz duruyor, yinede ederinden fazla mı istiyor acaba?

Astra'da temiz duruyor, ben araba bulmasını bilmiyorum ya:D:D