34 gs plaka

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracımızda mevcut 34 gs 0100 plaka aracın plakasını değiştireceğimiz için elden çıkarılacaktır belki ilgilenen özel gsli bir plaka tercih etmek isteyen arkadaşlar olursa teklifler değerlendirilerek verilebilir saygılar..

furkaned

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.furkancakir.com
Ynt: 34 gs plaka

Aktarim degisiklik nasil oluyor? Ne sekilde o plakay kendimize aktarabiliriz.

Mesela 0 araç alacağız, bu araçta bu plakayı nasıl kullanabiliriz. Prosedur hakkında hiçbir bilgim yok bu yuzdne bilgi verirseniz sevinirim :)

Kafanızdaki ortalama ücretide PM olarak atabilirseniz sevinirim

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıkçası bende konuya çok hakim değilim ama muamelecilerin bu işi hallettiklerini biliyorum istersen sen bir danış fikir ve fiyat al eğer kafana yatarsa mesaj atarsın görüşürüz..

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Muhtemelen bahadırusta'nın aracını şehir dışına satmış olması gerekiyor eğer aracınız sıfır ise.. bahadırusta aracını istanbulda birisine satmış ise, öncelikle (bunu muameleciler daha iyi yapıyor) aracın yakın illere (tekirdağ - kocaeli) satışı yapılıyor ve plaka boşa çıkartılıyor.. ondan sonra sıfır plaka çıkartıyormuşsunuz gibi devir alabiliyorsunuz.. mesela bizim müdürün aracı 2. eldi ve yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta kadar 41 plaka ile gezmişti :)

prosedür olarak bildiğim bu, onun dışında değişiklik olduysa haberim yok..

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

plaka deişikliği için şehir dışına satılmasına gerek yok araç satışı verilirken,alıcı kişi noterde plakayı değiştirmek istiyorum dediği taktirde araç üzerindeki plaka boşa çıkar

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
plaka deişikliği için şehir dışına satılmasına gerek yok araç satışı verilirken,alıcı kişi noterde plakayı değiştirmek istiyorum dediği taktirde araç üzerindeki plaka boşa çıkar

bizim müdürü tezgaha mı getirdiler yoksa :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

uzun zaman önce olduysa belki öyledir çünkü önceden öyle dediğiniz gibi yaptıklarını biliyorum :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

uzun zaman dediğim 6 - 7 ay olmuştur.. amaan banane ya, ben plakama 200 tl verdim boştakini aldım hiç gelemem öyle alengirli işlere :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

walla benim dediğim olay 1 sene öncede vardı :) istediğiniz plakayı 200 tl ye aldıysanız gerçekten çok ii :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde anladığım kadarıyla ben plaka değişikliği yaptığım zaman gs plaka boşa çıkacak ve alıcak arkadaşta onu alabilecek plaka beşiktaştan alınmıştı, herhalde orda trafikte işlem halledilecek sanırım ya da muameleciye verip ona halletirilir herhalde..