2013 sport far lambası değişimi hakkında ...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: 2013 sport far lambası değişimi hakkında ...

ugurer53 link' Alıntı:
Yukarda bahsetmiş olduğum konuda narva kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Doğrudur, çünkü narvanın sizin kullandığınız Range Power White ampulünden hem 55 w hemde 85 w olanı var. Siz 55 w olanı almışsınızdır sorun olmamıştır. Ama 85 W alırsanız fazla akım çekeceği için sorun yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

[img=800x489]http://i.hizliresim.com/DXRJL6.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Öyle deme narvada öyle kötü değil alman malı sonuçta. Ben 55 W kullanıyorum gayet güzel ışık veriyor. Yağışlı havada bile
Tabiki kotu degil ama philips osram varken ben kullanmam.
Tercih meselesi.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Birebir şahit olduğum bir olaydır; eski arabamı özel servise götürdüğümde bir araç gelmişsti aydınlatması iyi diye h4 100 w lık ampul kullanmıtı, ampulun takıldığı soketi eritmiş ve kalolar da erimeye başlamıştı. Herşeyin fazlazı zarar kaş yapayım derken göz çıkartmayın.  general_non_non

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Philiphs diamond vision , yalniz aydinlatmadan odun vermek istemiotm demissin o zaman tavsiye etmem sari isik gibi olmuor maalesf ama goruntu 10 numara oluyor ben 4 5 aydir kullaniorm bana yetior aydinlatmasi daha iyi aydinlatsin dioasan crysal vision 4300k tak ama sarimsi bir beyazligi var.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
֖yle deme narvada öyle kötü değil alman malı sonuçta. Ben 55 W kullanıyorum gayet güzel ışık veriyor. Yağışlı havada bile
Arkadaşlar,ben de NARVA 4500 K Xenon White H7 55 W ampulden arıyorum.Philips Blue Vision Ultra H7 kullanıyordum.Bu ampül çok da beyaz değil.Nette pek bulamadım.Bembeyaz olmak istiyorum.  :) Yardımlarınızı bekliyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-narva-h7-xenon-beyaz-far-ampul-164369462/detay/
Bu üründen aldım.Satıcı çok ilgili çıktı.Ürünün diğer resimlerini dahi çekip,hem whatsapp,hem de sitede paylaştı.Ürün Alman malı,55 Watt olduğu da diğer fotoğraflarından anlaşıldığı üzere aldım gitti. dancee

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

sanalbiri link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-narva-h7-xenon-beyaz-far-ampul-164369462/detay/
Bu üründen aldım.Satıcı çok ilgili çıktı.Ürünün diğer resimlerini dahi çekip,hem whatsapp,hem de sitede paylaştı.Ürün Alman malı,55 Watt olduğu da diğer fotoğraflarından anlaşıldığı üzere aldım gitti. dancee

Hayırlı olsun, eğer 55 w ise sorun olmaz. Çünkü bu resimde w ile ilgili hiç bir yazı gözükmüyor.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Hayırlı olsun, eğer 55 w ise sorun olmaz. ևünkü bu resimde w ile ilgili hiç bir yazı gözükmüyor.
Teşekkürler.  :) Resimlerini bana whatsapp'dan göndermişti zaten.Yeni satış linki de get açılmış olarak şudur. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-narva-h7-4500-k-55w-white-xenon-far-ampul-169101203/detay/

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yalnız philiphs diamond vision ya da photon h7 5000k haberiniz olsun sizin aldıgınız 4500k yanı beyazlığı diğerleri kadar degıldır,illa 5000k altında tercıh edeceksenız aydınlatması 5000k'ya göre daha iyi olan olan 4300k degerınde phılıphs crystal vision önerırım fakat 5000k kadar beyaz degıldır ısıgı hafıf sarımsıdır.

Ben 5000k kullanıyorum ama bır dahakıne 4300k taktıracagım aydınlatması daha ıyı cunku ve beyazlıgıda ıdare eder ,crytal vision'nın ısıgı şöyle:

[img=800x597]http://i.hizliresim.com/LPmaqJ.jpg[/img]

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ampullerim geldi. :) Akşama bir işim olmazsa fotoğraf ve video çekimi yapıp paylaşırım. greatt