2013 sport far lambası değişimi hakkında ...

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba  sportlar malum  sarı ampul kullanılıyor   narva  rpm h7 4100 k taktırdık  ışık  seviyesinden memnunum fakat arada sol hüzmeli far arızası alıyorum  bu lambaları takan usta sorun olmayacağını sorun olursa gel değiştirelim demişti  bugün gün içinde gideceğim  bana ne tavsiye edersiniz  marka model  beyaz ışık istiyorum  tavsiyede bulununa arkadaşlar fiyat hakkındada bilgi verirse çok sevinirim

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 sport far lambası değişimi hakkında ...

bayrak link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba  sportlar malum  sarı ampul kullanılıyor   narva  rpm h7 4100 k taktırdık  ışık  seviyesinden memnunum fakat arada sol hüzmeli far arızası alıyorum  bu lambaları takan usta sorun olmayacağını sorun olursa gel değiştirelim demişti  bugün gün içinde gideceğim  bana ne tavsiye edersiniz  marka model  beyaz ışık istiyorum  tavsiyede bulununa arkadaşlar fiyat hakkındada bilgi verirse çok sevinirim
Ben bunları taktırdım hiç bir sorun yok.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=10813.msg247285#msg247285

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Standart H7 ampulleri 55 W dır. Bilidğim kadarıyla Narva'lar 85 w yada 100 W oluyor. Yani fazla enerji çekiyor. Arıza vermesi normal. Ben sizin yerinize olsan H7 55 w lık yine beyaz ışık veren ampul ile değiştiridim, bu narva fazla akımçektiği için araca zarar verebilir.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Standart H7 ampulleri 55 W dır. Bilidğim kadarıyla Narva'lar 85 w yada 100 W oluyor. Yani fazla enerji çekiyor. Arıza vermesi normal. Ben sizin yerinize olsan H7 55 w lık yine beyaz ışık veren ampul ile değiştiridim, bu narva fazla akımçektiği için araca zarar verebilir.
Yukarda bahsetmiş olduğum konuda narva kullanıyorum hiç bir sorun yok.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Philips ya da osram serisinden kullanın derim ben

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrak link' Alıntı:
Muhtemelen taktiklari ampul 55w ustudur yoksa ariza yakmazdi+ narva piyasa mali ampuldur philips takin kafaniz rahat etsin.

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Söylediklerinizin arasında en beyaz yanan ampul benim almış olduğum. Hepsini denedik gördük. Arıza ışığı da yakmıyor.

Peki ömrü kısa vs. diyorlar, siz 1 yıldır kullanıyorsunuz sanırım sorunsuz? Mesela bu attıklarımı, daha beyaz olmasından ziyade orjinal halojenlere göre daha iyi aydınlattıları için övüyorlar. Sizin aldıklarınız da en az orjinal opel halojenleri kadar iyi aydınlatıyor mu?

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Muhtemelen taktiklari ampul 55w ustudur yoksa ariza yakmazdi+ narva piyasa mali ampuldur philips takin kafaniz rahat etsin.

Öyle deme narvada öyle kötü değil alman malı sonuçta. Ben 55 W kullanıyorum gayet güzel ışık veriyor. Yağışlı havada bile