2012 Astra J 1.3 Cdti Cosmo Beyaz Sunroof + Navi600 (Bugra)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Cdti Cosmo Beyaz Sunroof + Navi600 (Bugra)

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
ben shellden almanızı tavsiye ederim

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun . çok güzel bir araç. Kazasız belasız kullanmanız dilegiyle. Anlaşılan bir tek 2010 modellerde akü için plastik kapaklar var. 2011 den sonra kaldırılmıştı. belki 2012 lerde yine kullanılır diye  düşünmüştüm. ևok da gerekli degil zaten

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opet hakkında tecrübem yok ama Shell den en azından performans konusunda memnun kalırsınız, tabi Batu beyin dediği en geçerlisidir; bayi sahibi önemlidir.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Degerlı arkadaslar bugun arabamı teslım almıs hemen 70km yapmış biri durumundayım.Depoyu OPET ten fulledım.210 TL ye doldu agzına kadar.
Şuan 70km sehır dısı ortalamam 4.3litre olarak gorunmekte.9.9litreden dustu ve en son bu rakama geldi.Virajlarda zorladım aracı banamısın demıyor.AFL ye aşık oldum:)) Navi sistemi radyo panelı ve bluetooth olayını yarın kurcalayacagım ıyıcene.Hız sabıtleyıcısını beyenmedım:( Sabıtlemeyı actıgım zaman bır ekranın acılıp kaca sabıtledıgımı gostermesını beklerdım.Babamın Clio Grand Tour da bıle bu var... Onun dısında dizel ilk kalkış biraz sesli gibi geldi.Geri vitese gecip hareket ettiğimde tak tak ses gelıor arka taraftan.Nedir o anlamadım.1-2 hafta kullanıp buraya daha net yorumlarımı ve goruslerımı eklıcem.
Son olarak...
BU ARABAYA HANTAL DIYEN DOSTLARIN ALNINI KARIŞLAMAYA HAZIRIM... BEN PERFORMANSINI BEYENDIM. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni nesil Renault larda aracın hangi hıza sabitlendiğini görebiliyorsunuz ama bana pek gerekli gelmiyor, daha önceki cc lü araçlarımda da hız belirtilmiyordu ve bu özellik hiç lazım olmadı, her zaman hızı sabitlemeden önce hızıma bakarım çünkü.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=bugrakorkmaz link=topic=2388.msg49286#msg49286 date=1317502828]

BU ARABAYA HANTAL DIYEN DOSTLARIN ALNINI KARIŞLAMAYA HAZIRIM...

Hangi yöntemle ;)
[/quote]

okkk

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Valla, ben F1'e hazırlanan bir sürücü değilim ancak burada ole yorumlar okudumki araba hantal dıye... Hepsi şahsımca dogru degıl.Bılemıyorm 2012 lerde bır ıvmeleme de farklılıkmı var ancak arac cok rahat hızlanıyor.. Ve bana aşırı derecede yetıyor.150 ile rampa cıktım dun:) Super duyguydu...Ama şu emnıye kemer zırıltısı delı ettı benı..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimse f1 e hazırlanmıyor. Araç size yetebilir. Bunda da sorun yok. Ama genel anlamda ele alırsak ağır kanlı bir araç. Alnını karışlamaya hazırım dediğiniz için size takıldım sadece :)

Emniyet kemer sesinde astra benim için en güzel seslerden birine sahip. Pego yu bir dinleseniz aman aman Beyninizi oyuyor resmen.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Hehe mutlaka tabi.Bende Alnını karışlarım derken şaka ile takıldım.Ama inanın kotulendıgı ve benım korktugum kadar degılmış.
Ben kendımı en kotusune alıştırmıştım.
Herkese hayırlı olsun dıyelım..Araç cok guzel..