2012 Astra J 1.3 Cdti Cosmo Beyaz Sunroof + Navi600 (Bugra)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 Cdti Cosmo Beyaz Sunroof + Navi600 (Bugra)

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Degerlı arkadaslar bugun arabamı teslım almıs hemen 70km yapmış biri durumundayım.Depoyu OPET ten fulledım.210 TL ye doldu agzına kadar.
Şuan 70km sehır dısı ortalamam 4.3litre olarak gorunmekte.9.9litreden dustu ve en son bu rakama geldi.Virajlarda zorladım aracı banamısın demıyor.AFL ye aşık oldum:)) Navi sistemi radyo panelı ve bluetooth olayını yarın kurcalayacagım ıyıcene.Hız sabıtleyıcısını beyenmedım:( Sabıtlemeyı actıgım zaman bır ekranın acılıp kaca sabıtledıgımı gostermesını beklerdım.Babamın Clio Grand Tour da bıle bu var... Onun dısında dizel ilk kalkış biraz sesli gibi geldi.Geri vitese gecip hareket ettiğimde tak tak ses gelıor arka taraftan.Nedir o anlamadım.1-2 hafta kullanıp buraya daha net yorumlarımı ve goruslerımı eklıcem.
Son olarak...
BU ARABAYA HANTAL DIYEN DOSTLARIN ALNINI KARIŞLAMAYA HAZIRIM... BEN PERFORMANSINI BEYENDIM. :)
hızınızı kaça sabitlediğinizi görebiliyorsunuz,sinyal kolunu çevirerek dijital hız göstergesine getirin,istediğiniz hıza gelince hızı sabitleyin.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=bugrakorkmaz link=topic=2388.msg49286#msg49286 date=1317502828]
Degerlı arkadaslar bugun arabamı teslım almıs hemen 70km yapmış biri durumundayım.Depoyu OPET ten fulledım.210 TL ye doldu agzına kadar.
Şuan 70km sehır dısı ortalamam 4.3litre olarak gorunmekte.9.9litreden dustu ve en son bu rakama geldi.Virajlarda zorladım aracı banamısın demıyor.AFL ye aşık oldum:)) Navi sistemi radyo panelı ve bluetooth olayını yarın kurcalayacagım ıyıcene.Hız sabıtleyıcısını beyenmedım:( Sabıtlemeyı actıgım zaman bır ekranın acılıp kaca sabıtledıgımı gostermesını beklerdım.Babamın Clio Grand Tour da bıle bu var... Onun dısında dizel ilk kalkış biraz sesli gibi geldi.Geri vitese gecip hareket ettiğimde tak tak ses gelıor arka taraftan.Nedir o anlamadım.1-2 hafta kullanıp buraya daha net yorumlarımı ve goruslerımı eklıcem.
Son olarak...
BU ARABAYA HANTAL DIYEN DOSTLARIN ALNINI KARIŞLAMAYA HAZIRIM... BEN PERFORMANSINI BEYENDIM. :)
hızınızı kaça sabitlediğinizi görebiliyorsunuz,sinyal kolunu çevirerek dijital hız göstergesine getirin,istediğiniz hıza gelince hızı sabitleyin.
[/quote]

Sn. Ulaş;

Hızımız cc de ayarladığımız hızdan farklılaşınca dijital hız göstergesi hız kadranından farklı olarak cc de ayarlanan hızı gösterecek şekilde sabit mi kalıyor?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

eğer hızınız düşerse ki araç bunu algılayıp ona göre gaz veriyor ve zorlanır ve vites küçültmek isterse otomatiklerde direk vitesi ayarlayıp sizi o hızda tutuyor ama manuel viteslerde cc devre dışı çıkıyor,dijital hız göstergesi de aynı anda değişiyor hızınız o anda ne ise onu gösteriyor,

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de kalmıyor. Sadece 110 da sabitledim diyelim hep 110 112 gibi duruyor ya da yola göre hız düşüyor. pego da hızı sabitlediğim zaman ekran hep o hızda sabit kalırdı üstüne çıksam da rakam sabit kalıp yanıp sönmeye başlardı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
eğer hızınız düşerse ki araç bunu algılayıp ona göre gaz veriyor ve zorlanır ve vites küçültmek isterse otomatiklerde direk vitesi ayarlayıp sizi o hızda tutuyor ama manuel viteslerde cc devre dışı çıkıyor,dijital hız göstergesi de aynı anda değişiyor hızınız o anda ne ise onu gösteriyor,

Bende dijital sayaç açıkken cc yi devreye alınca dijital sayacın sadece cc nin ayarlandığı hızı gösterdiğini sandım.

Teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vw de cc acinca altta  bir tane daha digital gosterge cikiyor hizi ona gore ayarlayabiliyorsunuz.

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

Allah kaza bela vermesin hayırlı uğurlu olsun Buğra Bey

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Herkese tesekkurler...
100.km de servise gotur uyarısı geldi iyi mi :))) Ama sonra kendılıgınden gıttı. Haftaya bır ugrim servise baksınlar neymiş bu dalga...

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Herkese tesekkurler...
100.km de servise gotur uyarısı geldi iyi mi :))) Ama sonra kendılıgınden gıttı. Haftaya bır ugrim servise baksınlar neymiş bu dalga...

Geçmiş olsun.Nazar nazar :) Hemen yarın bi horoz kesin.Nitekim yarın ben öyle yapacağımda :) İnşallah önemli bir sorun değildir.

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
hayırlı olsun. Allah kazasız kullanmanızı nasip etsin. arkadaki ecoflex yazısı 2012'lerde yok galiba...

Yok evet olmaması daha iyi olmuş bence.