2008 Subaru Impreza Elegance!

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun volkan Allah kaza bela vermesin.Benimde kasa olarak gerçekten beğendiğim araçlar arasında.Açık hava filtresi ve komple egzost ile inan o kadar tatlı bir ses veriyorki gazlamaya doyamazsın...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
legacyleride güzeldir ilerde dizellerinin fiyatları düşerse alabilirim bir tane :) dünyadaki tek boxter dizel motor

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum aracı en ufak problem yaşamadım. servise yalnızca periyodik bakımlar için gittim. tek problem yaşadığım konu biraz fazla yakıyo. o da devamlı 4 çeker ve otomatik vites olmasından kaynaklanıyo. ama virajlarda ve özellikle karlı havalarda benim diyen araba arkasından gelemiyo.kışın 4 tane kar lastiği taktığında everest dağına bile tırmanacakmış gibi geliyo insana

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum aracı en ufak problem yaşamadım. servise yalnızca periyodik bakımlar için gittim. tek problem yaşadığım konu biraz fazla yakıyo. o da devamlı 4 çeker ve otomatik vites olmasından kaynaklanıyo. ama virajlarda ve özellikle karlı havalarda benim diyen araba arkasından gelemiyo.kışın 4 tane kar lastiği taktığında everest dağına bile tırmanacakmış gibi geliyo insana

benim de bu aracı alırken beni en çok motive eden problemsiz oluşuydu. yakıt benim için sorun değil zira 6 silindir bmw kullanıyordum :D p.tesi olsa da aracı teslim alsam artık :D

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun benimde düşündüğüm aracların başında geliyor yazın nasipse ya impreza yada civic vtec alacam sende kullandıkca +/-'lerini burdan paylaşırsın bizler içinde ön bilgi olur

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun. Senin içine sindikten sonra gerisi fasa fisodur. Ben de senin gibi bir aracı beğendiysen arkama bakmam.