2008 Subaru Impreza Elegance!

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce forumda bi kaç kere konu açmıştım hangi arabayı alayımla alakalı. piyasası olmamasından ve ikinci elinden korkmama rağmen gönlümün sesini dinledim ve bugün araca kapora verdim. Nasipse p.tesi sabah satışını alacağım. henüz fotoğraf çekemedim. şimdilik sahibinden fotolarını koyuyorum.

araçta,

ISıtmalı-deri koltuk, mercek-xenon, yağmur sensörü, katlanır ayna, park sensörü, triptonik vites, hız sabitleyici, lpg ve body kit mevcut. en önemlisi araç 4x4....

Z0aZR.jpg

BfzXt.jpg

OkQMc.jpg

DUYy0.jpg

DS4Xp.jpg

Son düzenleme:

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat için yorum yazmıştım ama hayırlısı olsun güle güle kullanın:)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Allah bela kaza vermesin.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bu Imprezalarda Sunroof opsiyonu yoktu dimi ?

Hayırlı olsun Volkan abi,kazasız belasız...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Imprezalarda Sunroof opsiyonu yoktu dimi ?

Hayırlı olsun Volkan abi,kazasız belasız...

maalesef. aracın tek eksiği sunroof. opsiyon olsa bile koymamışlar araca çok ilginç.

teşekkür ettim.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel araçdır :) ama gideri zor olan bir araç düşünmüyorum dedin :)

demek istediğim şudur araba işi böyle bir şeydir işde ya cebini dinler eşşeğe binersin yada gönlünün sesini dinler sevdiğin araca severek mutlu bir şekilde binersin. :)

daha önce subaru konusunda yazmışdım subaru bizdede vardı outback çok güzel araçdır 4 sene boyunca yaşı çok geçdiği için babama sattırmaya çalışmışdıkda adam inatla satmaya yeltenmemişdi çok seviyordu halada söylenir çok güzel arabaydı diye :) eksilerini zaten biliyorsun yazmaya gerek yok :)

tekrardan hayırlı olsun.. :)

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun.ayni aractan bende de var.saygilar

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel araçdır :) ama gideri zor olan bir araç düşünmüyorum dedin :)

demek istediğim şudur araba işi böyle bir şeydir işde ya cebini dinler eşşeğe binersin yada gönlünün sesini dinler sevdiğin araca severek mutlu bir şekilde binersin. :)

daha önce subaru konusunda yazmışdım subaru bizdede vardı outback çok güzel araçdır 4 sene boyunca yaşı çok geçdiği için babama sattırmaya çalışmışdıkda adam inatla satmaya yeltenmemişdi çok seviyordu halada söylenir çok güzel arabaydı diye :) eksilerini zaten biliyorsun yazmaya gerek yok :)

tekrardan hayırlı olsun.. :)

evet bi ara vazgeçmiştim, parça ve piyasısından ötürü ama bi daha gittim kullandım ustaya gösterdim içime sindi. aldım bende :D