2004 comfort cd çıkmıyor

meriva64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha ondan bende kullaniyorum cızırtı sorunu yasayan arkadaslar arkadaki cakmakliga takarsaniz sorun yasamazsiniz bilginize :)

arkadaki derken aracın arka koltuklarının önünde bi güç girişi daha var orayamı tkacagız ?? kaliteli mii... ses.. ?

hiç bişey cd kalitesinde değil.. cd calalr cd vermez.. usb giriş yok yeni teyp alsan arac hata kodu veriri direksiyon kumandaları çalışmaz....yeni ekranlı cd calar alsan uyumluları 750 tlden başlıyorrrrrr
pöff bırak dagıınk kalsınnnnn :)

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaki derken aracın arka koltuklarının önünde bi güç girişi daha var orayamı tkacagız ?? kaliteli mii... ses.. ?

hiç bişey cd kalitesinde değil.. cd calalr cd vermez.. usb giriş yok yeni teyp alsan arac hata kodu veriri direksiyon kumandaları çalışmaz....yeni ekranlı cd calar alsan uyumluları 750 tlden başlıyorrrrrr
pöff bırak dagıınk kalsınnnnn :)

evet arka koltukların önündeki çakmaklık girişi :)

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arka koltukların önündeki çakmaklık girişi :)
merhaba hocam hallettiniz mi cdyi çıkarabildiniz mi ? çıkmıyorsa kendiniz çıkarmıyorsanız kalsın. sanayiye gitseniz onada 50 lira alırlar. bu sanayi ustaları bollaşmış son zamanlarda. 2 gün önce birşey için gittik, sadece ön far ayarı yapılacak, 50 lira ona 50 lira ona dedi =)

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hocam hallettiniz mi cdyi çıkarabildiniz mi ? çıkmıyorsa kendiniz çıkarmıyorsanız kalsın. sanayiye gitseniz onada 50 lira alırlar. bu sanayi ustaları bollaşmış son zamanlarda. 2 gün önce birşey için gittik, sadece ön far ayarı yapılacak, 50 lira ona 50 lira ona dedi =)

halettim hocam çıktı cd sonra güzel bi cd doldurum onu taktım oda çıkmıyor şimdi en azından sorunsuz dinliyorum :)