2004 comfort cd çıkmıyor

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 2004 1.6 comfort vectra. araçta cdr2005 philips cd çalar var cd içinden çıkmıyor. cımbızla yada herhangi birşeyle çıkarmak mümkünmü?

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım 2004 1.6 comfort vectra. araçta cdr2005 philips cd çalar var cd içinden çıkmıyor. cımbızla yada herhangi birşeyle çıkarmak mümkünmü?

bir ara kaset devri kapanmıştı... şimdide cd devri kapandı. yada ben öyle düşünüyorum kardeşim.

yokuşlarda vs vs... cd okurken zorlanacak takılacak... cdler zamanla çizilecek.

taktığınız cd gözüküyorsa cımbızla vs çıkarılır. yoksa cd sürücünün tamamen içini söküp cdyi çıkarmak lazım...

bence usb teyip almanız en mantıklısı...
hazır flash disklerde 8-10 liraya kadar düştü. en azından takılmaz çizilmez içerde kalmaz...

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara kaset devri kapanmıştı... şimdide cd devri kapandı. yada ben öyle düşünüyorum kardeşim.

yokuşlarda vs vs... cd okurken zorlanacak takılacak... cdler zamanla çizilecek.

taktığınız cd gözüküyorsa cımbızla vs çıkarılır. yoksa cd sürücünün tamamen içini söküp cdyi çıkarmak lazım...

bence usb teyip almanız en mantıklısı...
hazır flash disklerde 8-10 liraya kadar düştü. en azından takılmaz çizilmez içerde kalmaz...

evet cd görünüyor fakat ben çekersem birşey falan olur diye çekmeyi denemedim hiç

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cd görünüyor fakat ben çekersem birşey falan olur diye çekmeyi denemedim hiç

-------------------------- bu sorun ile ilgili bulduğum çözümler alıntılar --------------------------------

- heralde sahte cd yazıp onu dinliyordun... benimde başıma çok geldi. AUX yazısı çıktıktan sonra CD butonuna tekrar tıklarsan Cd cıkar..:eek:k:

- slm arkadaşlar cd takılı kalırsa arabayı stop edin cd yi ole çıkarmayı deneyin bende takılı kalırsa ole çıkıyor motoru kapatıp deneyin

- Müzik sistemi bir süre kapalı kalsın.Sonra kendine gelebilir...

- bazen benimde cikmiyor , bir kac defa ac kapadan sonra cikartiyor.

- az önce cd çıktı. sıcaklardan herhalde. cd'yi içinde bırakmamak gerekiyor.

- neyse bende de ara ara takılıyo. aradan zaman geçince çıkıyor. cd'yi yazdırırken kaç hızda yazmasını ayarlıyorsun. düşük hızda yazdırırsan takılmalar olmaz.

- aracında mp3 player var ve kopya cd takılmaz (Korsan dediklerinden kasıt kopya olmaları)! Ama muhakkak, cd yazdırırken, düşük hızlarda yazdırman gerekiyor... Kullanacağın program önemli değil...

- eger eject tusuna bastıgınız halde cd cıkmıyor ise
baska bir sorun var demektir. Elektronikçi ile bir gorusun belki onlar bir sey yapabilir
yada en kotusu servise ugramanız gerekebilir...

- icindeki cd yi gozden cıkarabilirseniz ince bir cımbız ile de cd yi cıkarmaya deneyebilirsiniz.
bunu yaparken sürekli eject tusuna basmayı unutmayın. cd yi cıkarayım derken bu sefer yay mekanızmasını bozmayın..

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkmıyor cd inat etti :)

meriva64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

kronik sorun.....aynı sorun bnm meriva da da var...cdr2005 cd çalarda..tamir ettirdim..bi ay olmadı yine arızayı verdi...bende gittim cdyi çıkartırdım.. 30 liraya bi aktarıcı aldım.uzun yolda onu kullanıyomm...şehir içi alem fm:)

yoksa bu cd çıkartmama sorunu adamı deli edecekk...

yeruçağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aktarıcı derken ? Cdyi ćıkaramayan arkadaşlar eger teyp kodunuzu biliyorsaniz akunun kablolarini cikarin teyp sifirlanacak kodunu girin cdyi verecektir . Kolay gelsin ben boyle hallettim fakat yine icinde kaldi tamir sart yani :)

meriva64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aktarıcı derken ? Cdyi ćıkaramayan arkadaşlar eger teyp kodunuzu biliyorsaniz akunun kablolarini cikarin teyp sifirlanacak kodunu girin cdyi verecektir . Kolay gelsin ben boyle hallettim fakat yine icinde kaldi tamir sart yani :)

aktarıcı... fm transmitter.... çakmaklıga takılan kaliteden eser olmayan zımbırtı.... :)