2001 Vectra B2 2.0 CDX - TY 386

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kıbrıstan 150tl gibi bi rakama bulmuştum 2.el benim egzozu 2.el bi arkadaş bmw sini turboladıgı için sökmüştü daha yapıştırmaları bile üstündeydi aldıgımda 2 yılı geçti en ufak bi deforme yok üstünde kromunda fln gerçekten kalitelidir video hiç çekmedim ama yarın senin için garaja iner biraz ısıtıp bi ses videosu çekerim tabi

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
abi video geliyormu:D

akşam düzlükte sport+kickdown'la bir süre yüklendim ama sonrada pişman oldum. triger yeni değişti, dikkat edilmesi gerekenler varmı yoksa bundan sonra her an kullanıma hazır olurmu?:confused:
ailede benim gördüğüm araçlar içinde ilk trigeri değişen oldu, o yüzden konu hakkında bilgisizim:D

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla garajda araba yüzünü görmedim daha ama çekicem :) bir de garajda çekersem kapalı alanda ses yanıltabilir dışarda çekeyim dedim:) triger degiştikten sonra istediğin kadar yüklen değiştirmeden yüklenmek tehlikeli asıl:)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı yeni aracın hayırlı olsun. kazasız belasız kullan. ancak aracın 2001 olduğuna emin misin çünkü 2001 CDX'lerde arkada 2.0 16V yazısı yok sadece 2.0 yazar ve kapı direkleri karbon deseni benzeri bir kaplama mevcuttur. Nerden biliyorsun dersen daha 6 7 ay önce satmış olduğumuz 2001 CDX'imizden biliyorum.

09012010226.jpg

09012010238.jpg

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
teşekkürler, daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
araç ruhsatta 2001 model ama trafiğe çıkışı ağustos 2000
bende ağustos olduğu için 2001 olarak geçiyor sanıyordum ama geçenlerde far yıkama için sanayiye gittiğimde usta da ön çaprazdan bakarken bu araba 2001 değil 2000 dedi:D
aksesuarları 2000 modellerinkinden dedi.
sanırım o zamanlar araç 2000 bile olsa ağustostan sonra bir sonraki yıl olarak ruhsata işliyorlardı, çünkü donanımhaber'de bunun muhabbeti olmuştu.

zaten ben aradığım B2 2.0 lpgsiz CDX + otomatik vites + deri döşeme buldumya, model 1 eksik 1 fazla pek önemli değil:D
sahibinden'de belirttiğim donanımda 2 araç vardı, biri bu diğeri İstanbul'da, Allah'tan bu temiz çıktı, bunu aldık. Allah nazardan saklasın.:D

nazar_boncugu.jpg

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim güle güle bin :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tam diycektim bu araba 2001 değil diye.. çünkü 2001 lerde arkada 16V yazmaz kardeş.. cam çıtalarında gri folyo olur karbon gibi.. bide kaput altında xenon sistemini koruyan bir plastik çerçeve yer alır. TC butonuda yok.. 2000 de de olmaya bilir ama TC butonu..

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok 2000 modellerin hepsinde var tc tuşu , 2001'de olmamasının sebebi euronormları bildiğiniz üzere ayrıca otomatik seviye ayarlı arka dingilide unutmamak lazım.
Çağrı allah güle güle iyi günlerde kullanmak nasip etsin inşallah. Bence kapı direklerini acilen kaplatmalısın özellikle gri olması nedeniyle 3M Di-Noc Carbon CA-421 kaplamayı tavsiye ederim çok yakışacağına eminim arkadaki 2.0'ıda yaparsan bence bir o kadar daha genç duracak aracın.
Bizim Vectra Ağustos 2001 çıkışlı model yılıda 2001 , benim bildiğim Opel model yılını uzun yıllardır ekim ayıyla birlikte çıkartır. Hatta eylül ayından bir sonraki model yılının siparişlarini almaya başlar.

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
hayırlı olsun kardeşim güle güle bin :)

saol abi teşekkür ederim :good:

evet TC butonu var, bende olmamasını anlayamıyorum, tuş olmadığı zaman TC devredışı bırakılamıyacak, insan istediği zaman pati çektiremeyecek değil mi? Hakan abinin C2 kasası içinde konuşmuştuk, onda da TC var ama butonu yokmuş.

kapı direkleri benimde aklımda, ama araçların orjinallerindeki gibi mat ve pütürlü yüzey olan folyo düşünüyorum. arkadaşımınkine reklamcıdan parlak siyah folyo kaplattık, benim hoşuma gitmedi. film olmadığı için parlak siyah hoş olmadı bence.

orjinal direk kaplaması bulunabilir birşey mi, bilgisi olan varmı?
CA-421 bildiğimiz carbon görünümlü değil mi?

*konu başlığı değişmedi, nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kapı çıtalarının kaplamalarını opel bayiilerinde satıyorlar tanesi 28 tl.. 4 tanesi 120 liraya yakın para eder tabi takılması için önce kapının cam alt çıtasının sökülmesi gerekiyor sanırım onun içinde dikiz aynasının.. :D