2 panjurdan hangisi ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opc

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer OPC tampon yoksa ben OPC panjuru tavsiye etmem arkadaşım gibi.Çünkü takınca sanki hiç bir değişiklik olmamış gibi gelecek size :D Bir arkadaşımda beğendiğinden OPC aldı pişman oldu.Ha ne zaman gidip 1.500 e yakın bir para bayılıp 4 4 lük OPC tampon aldı işte o zaman süper oldu :D

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc yapacaksan takım yapman lazım opc panjur tek başına yeterli olmayacaktır.Bende çok panjur baktım ama en sonunda imzamdaki irmscher panjuru aldım.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
OPC derim, Irmscher herkeste var sıradan birşey artık :)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw kafamı karıştırdınız. özellikle tampon meselesi. OPC benimde baktıgım panjur lakin tampon için para vermem. asında normal tampon + OPC panjur bi resim olsa ne guzel olurdu. yoksa kafam diğerine kayıyor gibi. hem ucuz hemde logosuz. logosuzluğun verdiği şekilde ayrı güzel aslında

veya tampon ön ek yaptırsak onlar ucuz sanırım. bişeye benzer mi?
şunun gibi

18341969kt5.jpg

Son düzenleme:

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi gerçekten kafanı karıştırmak yada kararında etkili olup sonra pişman olmanı istemem.Ama bir kaç arkadaşımdada gördüm eğerki OPC tampon düşünürsen OPC panjur al derim.Çünkü gerçekten tampon olayına girmeden alıp takınca sanki orjinal panjurla hiç bir farkı yokmuş gibi geliyor.Onun için sanırım en çok yaygın olan irmscher.Ek felanda taksan sana tavsiyem irmscher olur.İlerde paran olur vs. bir OPC tampon alırsan o zaman eldeki panjuru rahatça satıp OPC panjur gene alırsın.Tabi bu benim fikrim.Son karar gene senin.Eğerki iki panjuruda almadan taktırıp görme imkanın varsa en sağlıklı kararı o zaman verirsin diye düşünüyorum.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi gerçekten kafanı karıştırmak yada kararında etkili olup sonra pişman olmanı istemem.Ama bir kaç arkadaşımdada gördüm eğerki OPC tampon düşünürsen OPC panjur al derim.Çünkü gerçekten tampon olayına girmeden alıp takınca sanki orjinal panjurla hiç bir farkı yokmuş gibi geliyor.Onun için sanırım en çok yaygın olan irmscher.Ek felanda taksan sana tavsiyem irmscher olur.İlerde paran olur vs. bir OPC tampon alırsan o zaman eldeki panjuru rahatça satıp OPC panjur gene alırsın.Tabi bu benim fikrim.Son karar gene senin.Eğerki iki panjuruda almadan taktırıp görme imkanın varsa en sağlıklı kararı o zaman verirsin diye düşünüyorum.

Eyvallah gökhan saolasın. hiç tampona bulaşmak istemiyorum aslında. vede logosuz olması dolayısı ile sanırım 2. panjuru alacagım. bakalım hayırlısı artık.

Herkes saolsun Beyler ! :)