2 panjurdan hangisi ?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC panjura hayranlıgım var. Yurtdışı fiyatlarına baktım ve bize göre gayet makul duruyor. Akraba ile getirtmeye calışcam. aslında Türkiyede sıfır satılık opc panjur bulamadım desem yeridir :( bir de irmscter panjur var o daha uygun.

OPC yaklasık 200-210 TL ye geliyor
Irmscter ise 110-120 TL gibi birşey.

Astra g aracıma bunlardan birini taksam ve memnun olmasam bu fiyatlara yine okutabilirim değil mi? OPC fiyat olarak 90-100 seviyesinde olsa hiç düşünmem aslında. ama kafam karışık. sizce hangisi iyi gibi? tavsiye edin birini alayım. astra lacivert aracım. bazı havalarda siyah duruyor.

OPC
!BvfbcRgEGk~$(KGrHqJ,!hoEv1+z2mzUBME2BBeiwg~~_35.JPG

Irmscter
c9f0_35.JPG

ilgilenenlere ebay linkleri
http://cgi.ebay.co.uk/VAUXHALL-OPEL...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c138bf668
http://cgi.ebay.co.uk/Vauxhall-Astr...arts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cae7f5d2a

Son düzenleme:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
OPC her şartta yakışır. TR'dede az var bildiğim kadarıyla o panjurdan. Ama şöyle de bir şey var,ufak tefek oynamalarla,orijinal panjurda OPC Panjur'a çevirilebilir ?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc süper

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC panjuru bizzat astra G nin üzerinde görmüşlüğüm var.Eğerki OPC tamponunuz yoksa alıp takmaya değmez diyorum.İrmscher in yada Steinmetz in panjurları çok daha iyi olur.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ırmsher herturlu yakısıyor bende aldım logosu kaldı bır tek:D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada OPC gibi geliyor :) Ama muhammedin dediği gibi OPC tamponsuz işe yaramıyorsa bidaha düşünmeli gibi :(

astra-g-fbs-jdl.gif