18 Jant Vectra B1 CDX (Funda)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
bence imkan varsa 17'ye geç:(

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böbrek taşları bir yana uyku sorunu olan bebeklerin varsa doldur arabaya 2 tur at hepsi uyur. sarsıntıdan gaz çıkarır rahat uyurlar , çocuklarda normal sıkıntıdır.

OPEL33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insallah sürtmez birazda tampon eki yan maspiyel falan güzel durur yavaş yavaş yaparsın ama sertleşiyor bende yaptım görüntüye değer bence :)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracın acilen aşagı inmesi gerek...araç havaada duruyor buda aracı göstermiyor...eğer bir güzellik yapalım dediyseniz tam olsun aracı basın...aşağıya dogru...inşallah sürtmez sürterse onun da çözümü var...içeri dogru sokarsınız lastiği yapıyorlar bizzat gördüm...
bende görmüştüm lastiği içe dogru eğimli olan aracları ama nasıl yapılıyor bu bi bilginiz varmı ?

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende görmüştüm lastiği içe dogru eğimli olan aracları ama nasıl yapılıyor bu bi bilginiz varmı ?

arka lastiklerin bağlantı yerinde ayar var oradan yapılıyor lastiklerin içe doğru ayarı.... yaklasık olarak 10-15 dakika sürüyor... aracın lifte çıkması gerekiyor. :D

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka lastiklerin bağlantı yerinde ayar var oradan yapılıyor lastiklerin içe doğru ayarı.... yaklasık olarak 10-15 dakika sürüyor... aracın lifte çıkması gerekiyor. :D

Benim bildiğim kamberle yapılıyor..bizim araçlarda kamber yok..
Bu arada yayları takabilmem için tamircim jantların 1cm yada yarım santim içeri alınması gerektiğini söyledi..eğer bu işlemi yaptırmazsam aracı basınca sürtme kesin olur dedi..
Şimdi yaylara ancak böyle bakabiliyorum,en azından jantları taşlayana kadar :sulanma:

Not : Benden tavsiye,janta işlem yaptırmayla uğraşamayacak arkadaşlar ET40 ve üzeri jant alsınlar..7.5j x 18 et45 vectra b nin tam uyumlu ebatları..
Bendeki jantlar 8jx18 et 38 bilginize..

Ekli dosyalar

• 110320122230.jpg
    110320122230.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 23