14-15 Nisan Ankara'dayım...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abi özelden telefon numaramı atıyorum birazdan, kızılayda buluşmamız biraz sorun olur gibime geliyor bide kızılaya gelirken akay altgeçişi filan var yanlışlıkla girersen altgeçide off kayboldun gittin bulamayız bi daha seni:):)

ben ayarlamaya çalışıyorum olmazsa evin oralarda buluşuruz(mesela moviepool sinemasının önünde) ben seni bulup arka arkaya takılırız birlikte o zaman kolay olur da işte zaman benim için sorun biraz;) telefonlaşalım olmazsada kızılaydan alırsın beni gideriz birlikte;)

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ADD'nin önderliğindeki Cumhuriyet yürüyüşüne çok geniş katılım olacağa benziyor.Elbette oğlumla ben de yarın sabah 9'dan itibaren Kızılay'da olacağız;pek çok dost ve arkadaşlar şehir dışından (Mersin,Muğla,Bursa vb.) gelmekte..Yarın Ankara olağandışı (ve) tarihi bir gün yaşayacak;o nedenle, yarın akşam AOÇ beklediğiniz kadar sakin olmayabilir.
Oğlumun aktif üyesi olduğu forum sözkonusu yürüyüşü ANA SAYFA yapmış, onu kıskandım, bakayım benim OPELİM neler yapıyor dedim;
Sn. RESPECT, katılım için organizasyon girişiminizi kutluyorum ; daha geniş bir katılım çağrısı görseydim çok daha mutlu olacaktım ama bu da yeter..
ÇOk önemli olan, ülkemizin geleceğine sahip çıkacağımız, ŞEHİTLERİMİZİN KANLARIYLA ÖDENMİŞ BEDELLERİ unutmayacağımız gerçeğini dinleri imanları paradan ibaret olan sahte müslümanlara göstereceğimizdir.
Benim bu mesajım kesinlikle siyasi değil, artık canının daha fazla yanmasını istemeyen sıradan bir vatandaşın içten, bireysel çağrısıdır.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''yarın akşam AOÇ beklediğiniz kadar sakin olmayabilir.''

sebebi ney hocam pekii?

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çankaya taraflarına yakın biyerlerde buluşalım diye düşündüm ama o saatlerde park sorunu olmayan sakin biyerler bulmakta zor olucak anlaşılan

ewet kabaca bir list yapalım:

1- skyeye
2- respect
3- lnd
4-

5 ben
cankayada calcene kafe var park yeri sorunuda yok...

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın Ankara kalabalık olacak , çiftlik de bundan nasibini alır demek istedim arkadaşım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceycey calcene nerde şimdi çankaya diyince çok fazla alan kapsıyorda o yüzden hem sen gelmiyormusun???

06uf o konuda haklısın ankara dışından gelenler filan çiftliğe gezmeye oturmaya gelirlerse curcuna yaşanır kalabalık olabilir:(:(ama herkesin bildiği yer aşşağı yukarı orası katılım az olursa başka yere çekeriz buluşmayı emre başkanda uygun görürse tabiiki;)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tamamen haklisiniz .. cifligi unutalim bence..

cankayada ana yasa mahkemsinden yukari cikarken 2 . isiklarda sag dondunuz mu orda beni gorursunuz calcene oraya cok yakin.
olmazsa cankayada bir yerde bulusulup ben gotururum ...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahçemizde güzeldi baya.... bide benim sınavlarım olmasa erken yürüyüşe katılacaktım... ama önerim olabilir yürüyüşte opelim net olarak toplanıp yürüyebiliriz... dicektim ama bunu bensizde yapabilirsiniz...:D :D :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana çankaya olursa daha iyi olur yıldız köroğlu atakule hepsi bana yakın hiç fark etmez çiftlik derseniz çiftliğede varım nasıl isterseniz erman abi bana ulaşırsa onu alıp gelirim ben yıldız olursa daha rahat otururuz ortamda sorun çıkmaz hiçbir şekilde, çiftlik cumartesi akşamı ve yürüyüş için gelen giden cok olur kalabalık olur haklısınız emre abiyle konuşup halledelim yarın öğlene kadar umarım netleştirelim bunuda, ama az kişi var hadi ekleyin listeye adınızı hadi ankara istanbullu misafirimize yakışan bi toplantı yapalım;)