14-15 Nisan Ankara'dayım...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar,

14-15 Nisan'da Ankara'dayım.Atatürkçü Düşünce Derneği'nin 14 Nisan'da düzenleyeceği Cumhuriyet Mitingi'ne katılmak üzere saat 11:00'de Tandoğan Meydanı'nda olmayı planlıyorum.Hazır gelmişken Ankara'daki opelim.net üyeleri ile de görüşmek isterim.Nasılsa 2 gün oradayım, uygun bir saat ayarlarız sanırım ama mitingde de beraber olabilirsek çok daha mutlu olurum.Orada ne kadar çok kişi olabilirsek o kadar iyi...

Herkese iyi forumlar,

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caddeden gecerken bizim binaya saldırmayında:):)

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bişey daha belirtmek istiyorum sadece ATATÜRKÇÜ düşünce derneği değil Türkiyedeki nerdeyse bütün sivil toplum örgütleri meydanda olacak bende 15 nisanda yanii pazar günü katılıcam anıtkabir yürüyüşüne...Yürüyüş ATATÜRKÇüÜ düşünce derneği tarafından organize edilmektedir bilginize...

Son düzenleme:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnönü üniversitesi gibi bizimkide vizeleri ertelese bende geleceğim ama malesef bende babamı ikna ettim benim yerime o gidiyor....

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara üyelerimiz hemen organize olmamız lazım. Yürüyüşe katılım için bilmem ama Erman la buluşmak için hemen toplanalım.Erman gelişinle ilgili ve görüşebileceğimiz saat tarih günlerini net olarak bildirirsen bizde hemen netleşelim.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden olmasın çok iyi olurda ''da'' sı var işte.

pazar günü sabahtan samsundan misafir gelecek abimi evlendiriyoruz gelin hanıma giyim kuşam alınacak sanırım oralarla ugrasırım ama akşam saatlerinde de birlikte olursanız gelirim bende;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cuma akşamı Ankara'da olacağım.Cumartesi saat 14:00'de Anıtkabir'de olunacak, saat 16:00 gibi evde olsam ondan sonrası ancak.Pazar günü de 16:00'da dönmeyi planlıyorum, sabahtan 15:00'e kadar boşum diyelim...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi akşam cevirelim bi buluşma hı? sabaha kadar otururuz ne dersin erman abi:):)