14.06.2009 mangal partisi yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
1) HK
2)westi555
3) Chatin
4) k@dir
5) mayyrokk
6)kemal çardak
7)whiteaction
8)MBugra

9)VeCCtrA
10)turkerrr

11)sercan

12)maden1907
13)ofli
14)serdar
15)kadett
16)MaviGsi ???
17)M@honi ???
18)on3r???
19)R-turbo???
20)Obama???
21)themaniac
22)mertcoşkun
23)
ykcoskun

24)DOHCLINE
25)drawtime bekleriz
26)sortie

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınaw çıkısı gelcektim mangala ama moral bozuk olduu için gelmek istemedim 3 gündür yazdım ama pekde takan olmadı beni çankayadan gelen warsa beraber gelelim diye neyse herkestn şimdiiden özür dilerim gelcektim ama dediğim gibi pekte takan olmadı cwp bile yazılmadı cewabıma kendimde gelridim ama dediğim giibi kac kere yazdım çankaydan gelen war mı diee cwp bile yazılmayınca gelmedimm.....neyse herkese şimdiiden afiyet olsun.....

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınaw çıkısı gelcektim mangala ama moral bozuk olduu için gelmek istemedim 3 gündür yazdım ama pekde takan olmadı beni çankayadan gelen warsa beraber gelelim diye neyse herkestn şimdiiden özür dilerim gelcektim ama dediğim gibi pekte takan olmadı cwp bile yazılmadı cewabıma kendimde gelridim ama dediğim giibi kac kere yazdım çankaydan gelen war mı diee cwp bile yazılmayınca gelmedimm.....neyse herkese şimdiiden afiyet olsun.....

Sercan, bozma moralini...;)

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
sercan arkadaşım demek ki çankayadan gelen yoktu buluşmaya bence bu kadar üzme kendini bundan sonra ki buluşmalarda araban olacak herhalde ozaman gelirsin yada listeye adını yazıpta gelmeyenler gibi olmazsın(mazeretsiz) inş.bu arada 14 kişi fire verdi liste yani 12 kişiydik sonra respect geldi 13 olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...