13 bin 500 YTL'ye otomobil

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birçok memur kökenli aile'de,özellikle de gelişmiş sayılı şehirler dışında birçok yerde bu arabalar talep bulacaktır.Benim bakış açıma göre sadece 3-5km'lik market yollarında kullanılabilecek arabalar.Herkes bir gün arabalanacak ya hani bazı x'lere göre (zamanının has ve tepe lafıdır),bu arabaları getirenlerin başı çok ağrıyacak diye düşünüyorum bir zaman sonra...Bu arabalar bizim yollarda ne de güzel gider... :)

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çin arabalarını özellikle çin mallarını bende tasvip etmiyorum ama bir çeşit tekelleşmiş bu piyasada çin mallarının rekabeti artıracağını fiyatları iyi bir şekilde kıracağını düşünüyorum bu yönden bakarsak kanımca iyi olacak

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrim değişmez her çin malı kötü değildir kötü getirenler bizim memleketimizin insanı.

bugün çin malı kötü diyenler ellerinde fırsat olsa getirmiyceklermi:D

iyiside var merak etmeyin yeterki iyi olanı getirsin ithalatçılarımız.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İhtiyaç ve beklenti meselesi.Kalitesi sıradan, güvenliği tartışılır ama sıfır km bir araba almak mı yoksa kalitesi belli,güvenliği sağlamlığı ile belli bir yere gelmiş bir markanın kullanılmış arabası mı? insanlar kendisine bu soruyu sormalı ve herkes beklenti ve ihtiyaçlarını göre karar verip uygulamalı.Üretici/Satıcı firmalar da, araçlarının hangi özelliği baskın ise (fiyat, kalite, güvenlik..) onu öne çıkarıp satışlarını arttırmaya çalışacaklar.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beş para etmez adamların maliyeti ne kadardır kim bilir.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence olması gerekir ama şehir dışında kullanılması bi risk belki başına gelmez bile ama tehlikeli durumlarda tabuta dönüşmeye hazır bi araç bu yollarda.özellikle yollarımızda ki ortalama hız artmışken.gerçi millet olarak kuş serisini kullandık ama bana kalırsa avrupalıların abartması da war işin içinde biraz.yine de tehlikeli olmadıını kanıtlamaz.

dilek336

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvenlik sıfır.. ama yinede ilk etapta ilgi çok olur...

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı güvenlik testleri ya da TSE kriterlerine göre değilde verilen rüşvet miktarına göre ruhsat verdiği için, daha çooooooook dandik araçlar girer TR ye. Yurt içinde imalat yapmak isteyen sanayiciye her türlü engeli çıkarıyorlar, yurt dışından dandik ötesi malı getirene (yeşil evraklar karşılığı) bilumum izni veriyorlar. Bu böyle olduğu sürece çin arabası da gelir, hint arabası da, hatta papua yeni gine de araba üretmeye başlar, onları da getirir mermerler :D