13 bin 500 YTL'ye otomobil

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.chery.com.tr/donanimtiggo.htm

bi inceleyin isterseniz, araçların albenisi var, kalitesini tahmin etmek güç olmasa da görmek lazım bikaç yıl piyasada... Türkiye yollarına, yıllara dayanabilecekmi...

Ayrıca chery'nin arkasında çin hükümetinin desteği var bizdeki gibi köstek olmuyor adamlar yatırımcıya destek oluyor.

Son düzenleme:

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca chery'nin arkasında çin hükümetinin desteği var bizdeki gibi köstek olmuyor adamlar yatırımcıya destek oluyor.[/quote]

bu hafta sonu izmitteki auto show' a gittim chery orda sergilenmişti, tüm malzemeden çalınmış kapı içi lastikler bile yok, kalitesi zaten malumumuz da, fiyatları sorunca ''fiyatları şimdilik gizli tutuyoruz'' şeklinde bir açıklama yaptılar yani resmen nabız yokluyorlar. bu noktada haksız rekabet yapıyorlar diye sadece çini değilde birazcık da bizim yerli satıcıları eleştirmek lazım

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatları sorunca ''fiyatları şimdilik gizli tutuyoruz'' şeklinde bir açıklama yaptılar yani resmen nabız yokluyorlar. bu noktada haksız rekabet yapıyorlar diye sadece çini değilde birazcık da bizim yerli satıcıları eleştirmek lazım

yani aslında mermerler grup risk alıyor ama tabiki kimbilir kaç kişi çalıştılar, araştırmaları yaptılar da giriyorlar bu riske. Piyasanın nabzını bu şekilde yoklamak bence de etik değil. İyi bir yöntem gibi görünse de Ben bu şekilde piyasa taban-tavan fiyat araştırması yapan SAYGIN BİR FİRMA hatırlamıyorum. Yani fiyat araştırmasını tamamlamadan, tüketiciye fiyat sunmadan tüm modellerini tanıtan birileri varmıydı ?

Son düzenleme:

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada bir yerlerde çin arabalarının çarpıştırılma görüntüleri vardı...Allah korusun...13milyar'a opel alın daha uzun ömürlü olur.Hiç olmazsa arabam var dersiniz...

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haha bi milyoncularda satarlar artık

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin kendi vereceği karar ama bence çinden oyuncak bile alınmaz değil araba....araba deyince alman yada capon derim....

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada bir yerlerde çin arabalarının çarpıştırılma görüntüleri vardı...Allah korusun...13milyar'a opel alın daha uzun ömürlü olur.Hiç olmazsa arabam var dersiniz...
arkadaşım doğru diyorsun ben de 13e gider 2.el opel alırım da ikinci el bi araba bineceğime varsın çinli olsun diye sıfır araba alacak çok insan çıkabilir gibi geliyor bana ama şahsım adına söyleyeyim bence bu adamlar pazara girmekle iyi yaptı hiç olmazsa renault tofaş ve belki diğer oto üreticileri fiyat kırar nedir abi ya şaka gibi renault symbollerde mesela tek hava yastığı var abs bile yok düşünün sıfırında:mad: bi de dizeline 26000 civarı fiyat çekiyorlar

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu ncap testine broadwayleri de sokmak lazım bakalım ne hale gelecekler 70 milyonluk türkiye de herkesin güvenliği ön planda tuttuğunu düşünmüyorum arkadaşlar aksi olsaydı broadwayin satmaması gerekirdi ama nasıl satıyor