10p042 - Meşhur Müşürlerimiz - (drwaverunner)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 10p042 - Meşhur Müşürlerimiz - (drwaverunner)

erdem link' Alıntı:
büyük şehirde yaşamanın faydaları.
iyi bir servis ve gerçek bir usta bularak güvenip tonla para sayarak aldığınız arabayı en önemlisi de canınızı taşıdığınız arabayı gözünüz kapalı teslim edip mutlu bir şekilde servisten ayrılabiliyorsunuz.
bizim seçeneğimiz yok tek bir servis var ve ona emanet etmek zorundayız arabamızı

Biz burada paylaşıma devam edersek sorun falan kalmaz :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.Drwaverunner,

Umuyorum ki bir gün karşımıza çıkıp, "arabamı satmak istiyorum arkadaşlar" demezsiniz.Çünkü siz ve sizin gibi arkadaşlar, sahip olduğumuz araçlara daha bir sevgi ile bağlanmamıza yol açıyor, bilinçli kullanıcı olma yolunda bizlere örnek oluyorsunuz..Aracınızı değiştirme zamanınız geldiğinde aldığınız aracı burada yine paylaşın ki aynı aracı alalım. Heyecanı yeniden paylaşmak için..İyi ki varsınız.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Alahan1963 Abi,

Çok güzel şeyler yazmışsınız, teşekkür ederim. Sizler sayesinde ben de çok fazla şey öğreniyorum ve araçlarımızı tanıyoruz. Herkesin katkısı çok güzel. Çoğu kişiyi yüzyüze görmedim ama yıllardır tanıyormuşum gibi bir hava var forumda. Umarım kaybolmaz bu atmosfer.

Aracı değiştireceğim zaman 1 sene önceden haber vereceğim ki herkes aynı araç için hazırlansın, toplu alırız ucuza gelir :). Opelsizasla yerine ......asla'yı kurarız. Yedeği de oraya taşırız. :) Kaldığımız yerden devam ederiz.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astradan sonra topluca insigniaya geçelim baride başka markayla uğraşmayalım bari..

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsigniya geçme fikri güzel.Önce kredi borçlarımız bitsin ama :D

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

alahan1963 link' Alıntı:
İnsigniya geçme fikri güzel.Önce kredi borçlarımız bitsin ama :D

Onlar bizden dertli :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet dertliler belki ama, oto yıkamacılarında gördüklerim de, forumda gördüklerim de araçlarını çok seviyorlar. Zaten bir süre sonra tüm aksaklıkların tamamen düzeltileceğini düşünüyorum.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

alahan1963 link' Alıntı:
Zaten bir süre sonra tüm aksaklıkların tamamen düzeltileceğini düşünüyorum.

Biz daha yeni bir model olarak çıktık piyasa. Bizde bile ufak ufak da olsa sorunlara çözüm buluyoruz :) biraz yavaşız orası ayır tabi :)

kucukpark

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fren musurundeki degisiklik sebebi aracin fren pedalindaki bosluktan mi kaynaklaniyor? Gecen gun hafif egimli bir yolda farkettigim kadari ile aracin fren pedalina az bastigim zaman aracin freni tutmuyordu. ama Daha cok basildigi zaman frenler de bir sorun gozukmuyordu. Yoksa bu baska bir sorun mu ? soruu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kucukpark link' Alıntı:
Fren musurundeki degisiklik sebebi aracin fren pedalindaki bosluktan mi kaynaklaniyor? Gecen gun hafif egimli bir yolda farkettigim kadari ile aracin fren pedalina az bastigim zaman aracin freni tutmuyordu. ama Daha cok basildigi zaman frenler de bir sorun gozukmuyordu. Yoksa bu baska bir sorun mu ? soruu
bendede böyle bu frendeki boşluk normal bişeymi acaba diğer aracımda böyle değil hatta astradan sonra ona geçince zorlanıyorum sert frenler yapıyorum