1. ankara buluşması

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1. ankara buluşması

Tebrikler ilk buluşma olmasına rağman gayet güzel ve başarılı olmuş.. 14alkiss

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
salih değil halil abi beraber içtik  rasta_occasion. havada sansımıza güzeldi tanısmıs olduk kim eksikti kim eksikti diye düşünürken yiğit eksikti abi neyse bir daha ki sefere daha kalabalık oluruz inşallah. bugün için herkese teşekkürler arkadaşlar benim acımdan güzel bir gündü
düzelttim :) neden salih yazdıysam :) arada yapalım böyle bi ay oturalım yiyelim içelim bi ay cila yapalım

C

crazytuner11

Bilgi Girilmemiş

biraz erken kalktıım için kusura bakmadınız dimi abi gtmem gerekiodu:) bu arada acaip ktü çıkmışım fotolarda:D:D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilerde daha uzun soluklu ve kalabalık oluruz inşallah, bu acemilikti biraz. fotoların birinde kaşını kaldırıp clark atmışın :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
[quote author=yaramaz06 link=topic=1370.msg29105#msg29105 date=1304184358]
salih değil halil abi beraber içtik  rasta_occasion. havada sansımıza güzeldi tanısmıs olduk kim eksikti kim eksikti diye düşünürken yiğit eksikti abi neyse bir daha ki sefere daha kalabalık oluruz inşallah. bugün için herkese teşekkürler arkadaşlar benim acımdan güzel bir gündü
düzelttim :) neden salih yazdıysam :) arada yapalım böyle bi ay oturalım yiyelim içelim bi ay cila yapalım
[/quote]
bana uyar abi ben diyorum ki bir daha ki sefer mangal felan yakalım  okkk güzel olur vallahı  ;)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1370.msg29108#msg29108 date=1304186441]
[quote author=yaramaz06 link=topic=1370.msg29105#msg29105 date=1304184358]
[/quote]
bana uyar abi ben diyorum ki bir daha ki sefer mangal felan yakalım  okkk güzel olur vallahı   ;)
[/quote]
hobaaaa :) sucuk ekmek yapalım :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar duyurulur 2.ankara bulusmasında mangalda sucuk partısı yapıcaz haberınız olsun  okkk

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaşlar duyurulur 2.ankara bulusmasında mangalda sucuk partısı yapıcaz haberınız olsun  okkk
ama ondan önce araya bi cila partisi sıkıştıralım uygun zamanda