1. ankara buluşması

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1. ankara buluşması

mangal yapsak ne iyi olur

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

abi gelirim ben yeterki zaman uysun  :D

ben 2. istanbul buluşmasına ithafen yazmıştım ama abi sen 2. buluşma diyerek 2. ankaraya demişsin neyse siz mangalı kurun geliriz artık laf ağızdan çıktı :D

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

esadsari link' Alıntı:

ben 2. istanbul buluşmasına ithafen yazmıştım ama abi sen 2. buluşma diyerek 2. ankaraya demişsin neyse siz mangalı kurun geliriz artık laf ağızdan çıktı :D
yaşa  bravoo

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esadsari link' Alıntı:

e bize de mangal partisi yapmak düşer bu durumda :) gelin şunu abantta yapalım hep beraber istankara buluşması olsun :)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

abi ben hem okuyorum hem çalışıyorum iş açısından mesai günleri okul açısındanda sınavlarımın olmadığı bir dönemde yapılacak bir organizasyona ölüm kalım kaza bela olmazsa hertürlü katılırım abantta olur başka bir yerde olur.

abant baya iyi olur ama herkes o kadar vakit ayırabilir mi bilemiyorum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

esadsari link' Alıntı:
abi ben hem okuyorum hem çalışıyorum iş açısından mesai günleri okul açısındanda sınavlarımın olmadığı bir dönemde yapılacak bir organizasyona ölüm kalım kaza bela olmazsa hertürlü katılırım abantta olur başka bir yerde olur.

abant baya iyi olur ama herkes o kadar vakit ayırabilir mi bilemiyorum
muhtemelen çok fazla kişi kabul etmeyecektir her iki taraftan da ama olsa güzel olurdu. adı da güzel oldu istankara buluşması :)

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede Abant hoş bir buluşma olabilir ama katılım sayısı oldukça düşük olur gibime geliyor.
1. İstanbul buluşmasında bile 2. Etap olan Maşukiye'ye gelmek istemeyenler oldu. Abant olayı girince hepten gelmezler diye korktum acıkçası :) yinede karar yönetimin.

beyaz inci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herk merh haberim olsaydı katılırdım inşş birdahaki sefere afyonda şu an 3 adet yeni astra var

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ciftlik mi burasi?