1.7 Corsama Chip yaptırdım!!!

opelliCa_y$L

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa hocam babamda ola ola kaportacı olmuş,motorcu olsana yaf çip mip anla mis gibi olur:rolleyes: corsa b 1.2 benzinli için bişiler war mı mehmet usta :D gerçi benzinli olmaz demişin de genede sorıym,bide msn e ekledim korna plastiği için.
bide anadolu yakası neresindesin bostancı sanayideym ben :D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
chipleriniz hayirli olsun tarisi twinportculara

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet usta yaaa bende 1.4.16v 90 hp corsa var 99 model bu aksam bi unoyla kalktım araba bide karbirötörlü anca yarım boy fark atabildim unoyla oynanmış benim arabadada sadece acık hava filtresi var ve soğuk hava emmiyor direk motorun sıcak havasını emiyor benim arabada ne kadar bi artış elde edebiliriz bide filtreye tampondan port acıp dırek soğuk hava ceksen fark olurmu bilgi verirsen cok sevinirimmm uno 70 hp orjinali tabi benimki 90 hp madara olacass abi

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
unoyu küçümseme derim ben plotajda var ama olsun

kasa hafif unoda

mehmet abi astraya yapalım bişiy satatım corsayı
astra 1.6 ecotec 2000 mod

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim plotaj da da yok burda motor ustası abimiz var o kaldırdı bizi ilk arabanın sahiyle ben kalktım sora motor ustası unoyla kalktı sorada benim arabayla kalktı en fazla yine ben yaptım 1 boy fark atabildimm eskiden bende de uno vardı o 890 kg benim araba 910 kg

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kantara çıkardım corsa c 2004 mod 1035 kg geldi yakıt şeyrek depo yoktu bile

onun jant lastik seninkinden küçüktür
araç daha seri kullanılmıştır alışmışıtır belki motordada oynama olmuştur ama normaldede zorlar bunları göz önüne almak lazım derim ben

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
İllaki filtreyi dışarıya çıkarmanın faydasını görürsünüz..Erman abi kapak taşlatmıştı sizin motorlara..Bihayli faydasını görmüş..İlk etapda düşünülebilir..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bildiğiniz üzere 1.7 Dti 75 bg haldeyken mehmet ustanın yanına gittim.Sağolsun çok ama çok yardımcı oldu ve saatlerce benim aracımla uğraştı.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.
Saatler süren uğraşları sonucu Motoru sağlamlaştırdı , carbon clean yaptı.Ardından araca seri programlama uyguladı. Aracım dynoya çıktığında 105 bg gücünde olduğunu gördük.Bu demek oluyorki +30 bg alındı.

Aracımı şuan sanki başka bi araba almış gibi sürüyorum.Daha alışamadım.İnanın bana öyle bi çekiş ve hız elde ettik ki anlatamam.Araç sanki oktan fırlayan yay gibi oldu.

Mehmet usta sağolsun bu işte epeyi bi profesyonel ve aklımda kalabilecek bütün soru işaretlerini açıklığa kavuşturdu.
Dimsporta teşekkürler.:)
arkadaşım mehmet abii bugün benim arabayada chip yaptıı!ve şimdi sizi çok daha ii anlıyorumm:):good::alkis: