1.7 Corsama Chip yaptırdım!!!

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Bildiğiniz üzere 1.7 Dti 75 bg haldeyken mehmet ustanın yanına gittim.Sağolsun çok ama çok yardımcı oldu ve saatlerce benim aracımla uğraştı.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.
Saatler süren uğraşları sonucu Motoru sağlamlaştırdı , carbon clean yaptı.Ardından araca seri programlama uyguladı. Aracım dynoya çıktığında 105 bg gücünde olduğunu gördük.Bu demek oluyorki +30 bg alındı.

Aracımı şuan sanki başka bi araba almış gibi sürüyorum.Daha alışamadım.İnanın bana öyle bi çekiş ve hız elde ettik ki anlatamam.Araç sanki oktan fırlayan yay gibi oldu.

Mehmet usta sağolsun bu işte epeyi bi profesyonel ve aklımda kalabilecek bütün soru işaretlerini açıklığa kavuşturdu.
Dimsporta teşekkürler.:)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper verim daha ne diyeyim keske 1.3 lerden de alsak okadar da bizde yaptırsak.Şimdi senin aracın turbo basıncıda artmıstır birde blow of taktırırsan süper olur ,kaça mal oldu?

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo basıncı arttıda.maliyetleri mehmet ustaya danışsanız iyi olur.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Abartma slam yahu..Normal chipledik arabayı işte..wastgate i düğmeden iptal etmek iyi fikirdi ama :)

1.3 ler için sıkı çalışıyorum corsac inan neticeye inanamıyacaksın..

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı usta artık onlarıda görücez.Çuff Çuffuda icat edebilirsen deme keyfimize:)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
Abartma slam yahu..Normal chipledik arabayı işte..wastgate i düğmeden iptal etmek iyi fikirdi ama :)

1.3 ler için sıkı çalışıyorum corsac inan neticeye inanamıyacaksın..
Çalışmlarını 4 gözle bekliyoruzda bu sırada motorda sağlam kalacak sekilde olsun.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
coRSac' Alıntı:
Çalışmlarını 4 gözle bekliyoruzda bu sırada motorda sağlam kalacak sekilde olsun.

:) tabiki..Motoru gözden çıkarsak 120 hp dünden hazır zaten..