1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

milyoncubaba link' Alıntı:
senin kadar az kullanacağımı bilsem bu kadar pahalı bir araba almazdım :)) benzine devam demen çok doğal zaten :)
Az demeyelim de [size=10pt]israf etmeden yeterince kullanmak, bakkala, markete araba ile gitmemek[/size] şeklinde tanımlayalım olayı. İyi araba zaten herşeye kullanılmayacak ise alınır. Farkettiysen şirket araçları genelde B segmenti baz donanımlı sıradan araçlardandır. Firmanın veya kurumun tepe yöneticisi imkanları ölçüsünde en prestijli aracına biner ve son derece az kullanır. Dolayısıyla benim ıvıra zıvıra kullanmamam aracımın  kalitesine olan güvenimin göstergesidir. Olayları doğru tanımlayalım ve değerlendirelim. Tüplü araba zaten her yere gider onda bir sorun yok. Benimkisi makam aracı olarak alındı, öyle de kullanılıyor. Ailemin makam aracı olarak.  dancee

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Az demeyelim de [size=10pt]israf etmeden yeterince kullanmak, bakkala, markete araba ile gitmemek[/size] şeklinde tanımlayalım olayı. İyi araba zaten herşeye kullanılmayacak ise alınır. Farkettiysen şirket araçları genelde B segmenti baz donanımlı sıradan araçlardandır. Firmanın veya kurumun tepe yöneticisi imkanları ölçüsünde en prestijli aracına biner ve son derece az kullanır. Dolayısıyla benim ıvıra zıvıra kullanmamam aracımın  kalitesine olan güvenimin göstergesidir. Olayları doğru tanımlayalım ve değerlendirelim. Tüplü araba zaten her yere gider onda bir sorun yok. Benimkisi makam aracı olarak alındı, öyle de kullanılıyor. Ailemin makam aracı olarak.  dancee

benim bildiğim makam aracı manda kasa mercedestir :) gerisi aynı segment :) tüplü araba diye bişe yok Lpg li araba var teshibte hata olmasın. aracın hakkını ver yahu biraz gün yüzüne çıkar o renkten bırak astrayı başka araba yok trafikte :D

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: 1.4T Astra LPG yakıt performanslarını burada paylaşıyoruz.

milyoncubaba link' Alıntı:
Evet arkadaşlar 1 haftalik surecte ilk depom malesef bitmiş bulunmakta. Istanbul şehir içi yakit krs ve litre bilgilerim

Cok guzel degerler gizel gunlerde kazasiz belasiz kullanin, Wave61 inde dedigi gibi ortalama hiz nedir

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Lpgyi niye bu kadar kotuluyorsunuz ki anlamadim, kotu birsey olsa bu arac avrupada lpgli satilirmiydi yada honda ornegin lpgli sifir arac satarmiydi hemde 10 yil.garantili. bence lpg mantiksiz birsey degil he isteyen taktirir isteyen taktirmaz :)

jarmenkell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Milyoncubaba dostum gerçekten sabrına hayran kaldım tebrik ediyorum o kadar değişik yorumlar gelmişki.. anlamadığım bi mevzu var arkadaş hesabını yapmış cıkıcak riskleri hesaplamış herşeyi göze alarak lpg taktırmış fakat öyle yorumlar gelmişki sanki sadece moral bozmak için yazılmış dalga geçer gibi burda yazanları veya lpg taktıran arkadaşı tanımıyorum fakat her gün siteye girer bakarım olaya olabildiğince objektif bakıyorum yazmaya niyetim yoktu kimseyi kırmak yada yanlış anlaşılmak istemem ama kendimi arkadaşın yerine koyunca dayanamadım.. ya arkadaş bu adam benzinliyken doya doya gezemiyorum demiş lpg taktırmış. Allah Göstermesin sübapları yansa parası sizden yada bizden mi çıkıcak ? veya bu adam benzinle gezerken benzin parasını bizmi veriyorduk ? arkadaş tavsiye istemiş fikrini beyan etmişsin riskleri söylemişsin daha moral bozmak niye ? sen rahat rahat benzinle gezerken seni kasmıyo olabilir benzin litresi veya yaktığı yakıt belki adamı kasıyo veya benzine ayırdıgı bütceyle aracınla gezmeye doyamıyor.. şahsen ben arkadaşı gönülden tebrik ediyorum bende bu fiyatlarla doya doya gezemiyorum aracımla ki ilerde bende düşünüyorum lpg olayını. Milyoncubaba hayırlı olsun dostum sonuçlarını an ve an takip ediyorum cümleten kazasız belasız

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende lpgye güvenmiyorum sıkıntı çıkarıyor ancak bu kadar aşırı yakıcak araba içinde gerekiyor.100 km de 9.24 litre maşallah nerdeyse 10litre olmuş.Bu değerler çok uçuk.Yazık bence o kadar paraya 100km gidicem 50 lira vericem km başı 2 lira :D Taksi kmde 2.5-3 lira arası atıyor zaten :)